Praga

“Smaczna kuchnia meksykańska”

Las Adelitas (Malé náměstí)
Nr 358 wśród 6 585 Restauracje (Praga)
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 3 września 2019

Spory wybór dań, każde z zaserwowanych było starannie podane i przyrządzone. Wyśmienita Margarita w kliku rodzajach oraz miła obsługa.

Dziękujemy, Wojciech K

Zrecenzowano 30 lipca 2018

Dobre jedzenie, miła obsługa i bardzo dobra margarita mango ;-)
Potrawy dobrze przyprawione. Restauracja znajduje się w doskonałym miejsu. Byłam w niej na spotkaniu z klientami, gdzie serwis jest równie ważnym jak jedzenie. Wszystko mi odpowiadało

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, martagC8332PY
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam jeśli ktoś ma zamiar zobaczyć jak smakuje prawdziwa Meksykańska kuchnia, ale jedzenie było w miare okej.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, zosiam966
Zrecenzowano 3 maja 2018

Jeśli lubicie meksykańską kuchnię, koniecznie wejdźcie do tej knajpki. Przystaweczki poezja, dania główne jeszcze lepsze. Wszystko super podane, dużo dodatków. Piliśmy piwo Sol i Cuba Libre. Niestety, deser nam się nie zmieścił. Kelnerzy uśmiechnięci, pomocni a kucharze wiedzą doskonale co robią.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, kkazamo
Zrecenzowano 8 czerwca 2017

Świetna obsługa, w lokalu panuje super atmosfera. Restauracja jest prowadzona przez Meksykanów więc smak potraw jest na najwyższym poziomie.
Polecam na przystawkę zamówić miskę nachos z szarpanym mięsem w sosie pomidorowym przepyszne.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Grzegorz K

Las Adelitas (Malé náměstí) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Las Adelitas (Malé náměstí)? Podziel się wrażeniami!