Praga

“Szalu nie ma”
Pivnice U Jary — recenzja

Pivnice U Jary
Nr 140 wśród 6 584 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Žižkov
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zacheceni pozytywnymi opiniami,wybralismy ta wlasnie restauracje.
Ja zamowilam salatke z serem plesniowym-byla bardzo przecietna,a nawet gorzej-dosc smutna salata,kilka pomidorow na okolo i pocietych ogorkow plus sos,ktoregy byl bez smaku.
Do tego herbata z torebki.
Partner wzial golonke z chlebem.Golonka nawet niezla,chleb bez szalu i do tego papryka.Nam zabraklo w smaku do tego dania kapusty ( byc moze zamiast papryki) i swiezosci pieczywa.
Piwo w porzadku,choc mial byc lager,byl porter.
W lazience nie da sie wytrzymac,bo smierdzi.
Wnetrza samego lokalu tez nie powalaja.
Plusem ogromnym sa ceny.Naprawde niskie.

Dziękujemy, zofiab301

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, dobrze przyprawione. Nie znajdziecie tu knedliczków, ale kiszona kapusta z curry bardzo pozytywnie zaskakuje.

1  Dziękujemy, agatak747
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bylo smaczne, za dwa główne dania, piwo i napój zapłaciliśmy 337 KCZ. Knajpka w dość ponurym klimacie ale nam to nie przeszkadzało. Minusem lokalu było brak możliwości płatności kartą.

Dziękujemy, GraziW1995
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne i ciekawe miejsce. Ceny przystępne maksymalne. Za obiad dla dwojga zapłaciłam 270 koron, gdzie w innym miejscu dałabym tyle za obiad dla jednej osoby. Warto spróbować dania dnia z karty. Często nie ma wszystkiego z karty ale mimo wszystko warto się tam wybrać.

1  Dziękujemy, 30magdaw
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Ze względu na niskie ceny skosztowałam kilku przystawek z karty. Szału nie ma ale smaki ciekawe. Za to stek xxl palce lizać, do tego pyszne piwko. I ceny niższe niż w restauracjach w centrum.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agnieszka W

Pivnice U Jary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pivnice U Jary? Podziel się wrażeniami!