“Nie polecam!”

Restaurant U Zlateho Stromu
Nr 3 940 wśród 6 580 Restauracje (Praga)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam pizzy, smakuje jak pizza hut jest bardzo tłusta i niesmaczna, ciasto niedopieczone, wręcz surowe, mięso w burgerze było źle zrobione, tak samo bułka w hamburgerze sucha, w tatarze nie dało się wyczuć smaku mięsa tylko cebule i olej, jedynie piwo było smaczne. Bardzo niski poziom w stosunku do jakości i ceny. NIE POLECAM KNAJPY

Dziękujemy, latajacasyrenka

Zrecenzowano 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Popieram wcześniejszą opinię, że kelnerzy nie lubią swojej pracy. Z wielką łaską podchodził do nas kelner. Wskazał nam miejsce przy drzwiach, gdzie strasznie było zimno od otwieranych co chwila drzwi. Kiedy poprosiłam o inne miejsce, owszem wskazał je, ale z łaską i spojrzeniem w oczach, czego ja w ogóle chcę. Zbyt wiele głośnych rozmów obsługi przy barze. Nie polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, agnieszka1712
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Nie wiem, o co chodzi, ale kelnerzy w Czechach generalnie chyba nie lubią swojej pracy... Jedzenie bardzo dobre, kolorowe drinki pyszne i nawet prawdziwa bita śmietana z lodami. Naprawdę kucharze się starają. Z obsługą gorzej, niestety. I to nie pierwszy raz się z tym w Czechach spotykam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, aawzzr7
Zrecenzowano 3 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Tak naprawdę możemy ocenić tylko restaurację. Zamówiliśmy czeskie specjały, gulasz i jagnięcinę. Gulasz całkiem dobry, specjały przyzwoite, ale jagnięcina przypominała w smaku raczej starego barana. Całość uzupełniała miła, ale mocno roztrzepana kelnerka. Ceny mocno za wysokie jak na ten standard i smak.

Dziękujemy, 458piotrs
Zrecenzowano 2 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Szybki serwis, doliczajacy sobie do rachunku za przecietna obsluge, niemniej kucharz daje rade i serwuje naprawde smaczne potrawy. Szkoda tylko, ze takie miniaturowe:-)
Obsluga byla wyraźnie niezadowolona z faktu, ze bylismy z dzieckiem i poprosilismy o krzesełko.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Grzegorz C

Restaurant U Zlateho Stromu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant U Zlateho Stromu? Podziel się wrażeniami!