“Dobra pizza, beznadziejna obsługa.”
Pizza Canzone — recenzja

Pizza Canzone
Nr 2 034 wśród 6 572 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Pizza
Okolica: Praga 1 (centrum)
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza, ale za to beznadziejna obsługa. Typowo po włosku, brak obsługi karty oraz przymusowy napiwek 10%.

Dziękujemy, absteam

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy ze znajomymi raz na pizzy, która jest z pieca opalanego drzewem, a sama pizza smaczna. Drugim razem jedliśmy spaghetti, które było bardzo smaczne. Obsługa miła.

Dziękujemy, t0mac3
Zrecenzowano 3 maja 2019

Byliśmy w tej pizzeria żeby zjeść gulasz z czeskim knedlikiem. Kelnerki były niemiłe, na danie trzeba było bardzo długo czekać. Zeby tego było mało to jak już je przynieśli to talerz pływał w sosie, 4 cienkie plastry knedlika i dowcipne 5 kawałków wołowiny. Wyszliśmy głodni i wkurzeni. Zapłaciliśmy za wszystko jak za zboże... Podeszlismy do baru aby zapłacić i kelnerka liczyła na kalkulatorze kwoty do zapłaty, zdziwiło nas ze wyszło aż tyle i poprosiliśmy o rachunek żeby to sprawdzić. To odesłała nas do innej kobiety po rachunek, a ta powiedziała że jest w koszu i nie będzie go szukać. Zostaliśmy oszukani, bo coś do rachunku doliczyli i nie chcieli nam go dać... Nie polecam i radzę omijać to miejsce oszustów.

Dziękujemy, Citrinka
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza podawana prosto z pieca kamiennego, w towarzystwie piwa i bardzo miłej obsługi smakowała rewelacyjnie! Polecamy z czystym sercem, ceny nie wyrwą was z kapci ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, gizeland
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Podczas spaceru po Pradze trafiliśmy na pizzerie do której przyciągnęły nas rozsądne ceny i przepiękny zapach od samego wejścia. Obsługa wydawala się być miła. Dostałyśmy po niedługim czasie nasze dania, które nie były zaskakująco smaczne. Pizza oczywiście zimna. Niestety nikt nie zapytał nas czy Dania smakują. Nie psując sobie wieczoru odmówiliśmy sobie kawę i deser. Poprosiliśmy o rachunek. Ku mojemu zdziwieniu rachunek podał młody chłopak, który nas nie odslugiwal z kartk sugerująca pozostawię napiwku. Gdy zwróciłam mu uwagę ze nieco zawyżył sobie 10% lecz mimo wszystko zostawię mu tipa lecz mniejszego, bardzo się oburzył i zrobił nie miły.
Jestem zmieszana sytuacja, zostawiliśmy napiwek tak jak zawsze ale niesmak pozostanie.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, nataliabX2481QC

Pizza Canzone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Canzone? Podziel się wrażeniami!