“Dobra pizza, beznadziejna obsługa.”
Pizza Canzone — recenzja

Pizza Canzone
Nr 2 133 wśród 6 190 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Pizza
Okolica: Praga 1 (centrum)
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza, ale za to beznadziejna obsługa. Typowo po włosku, brak obsługi karty oraz przymusowy napiwek 10%.

Dziękujemy, absteam

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy ze znajomymi raz na pizzy, która jest z pieca opalanego drzewem, a sama pizza smaczna. Drugim razem jedliśmy spaghetti, które było bardzo smaczne. Obsługa miła.

Dziękujemy, t0mac3
Zrecenzowano 3 maja 2019

Byliśmy w tej pizzeria żeby zjeść gulasz z czeskim knedlikiem. Kelnerki były niemiłe, na danie trzeba było bardzo długo czekać. Zeby tego było mało to jak już je przynieśli to talerz pływał w sosie, 4 cienkie plastry knedlika i dowcipne 5 kawałków wołowiny. Wyszliśmy głodni i wkurzeni. Zapłaciliśmy za wszystko jak za zboże... Podeszlismy do baru aby zapłacić i kelnerka liczyła na kalkulatorze kwoty do zapłaty, zdziwiło nas ze wyszło aż tyle i poprosiliśmy o rachunek żeby to sprawdzić. To odesłała nas do innej kobiety po rachunek, a ta powiedziała że jest w koszu i nie będzie go szukać. Zostaliśmy oszukani, bo coś do rachunku doliczyli i nie chcieli nam go dać... Nie polecam i radzę omijać to miejsce oszustów.

Dziękujemy, Citrinka
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza podawana prosto z pieca kamiennego, w towarzystwie piwa i bardzo miłej obsługi smakowała rewelacyjnie! Polecamy z czystym sercem, ceny nie wyrwą was z kapci ;)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, gizeland
Zrecenzowano 3 lipca 2017

Pizza całkiem dobra z pieca opalanego drewnem, ale lokal trochę chaotyczny z paskudnymi toaletami, obsługa nieprofesjonalna i bez sympatii a do tego bez pytania doliczają 10% napiwku do rachunku.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 507kasperz

Pizza Canzone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizza Canzone? Podziel się wrażeniami!