“Rewelacyjne piwo”

U Kunstatu - Craft beer in Old Town
Nr 354 wśród 6 572 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Kawiarnia, Pub
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)

Będąc w tym miejscu polecam deskę degustacyjną. Można podać jakie się ma preferencje, albo czego się nie chce. Przeszło 100 rodzajów piwa do wyboru, każdy tu coś dla siebie znajdzie. W ciepły wieczór przyjemnie jest usiąść na zewnątrz i delektować się pysznym piwem w ciszy oraz spokoju.

Dziękujemy, mikim248

Zrecenzowano 22 października 2018

Miejsce bardzo przytulne ale mały wybór piw. Na pewno nie znajdziesz tu np. Portera Bałtyckiego, ale miło spędzisz czas popijając koncernową IPA

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, grafffik
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa pomocna, deseczka 6 piw po 150 ml to koszt 159 CZK. Knajpka spokojna i dobrze usytuowana, a co najważniejsze bogaty wybór alkoholi i drobnych przekąsek ;)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra Ś
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam. Zaciszne miejsce z świetnym piwem do wyboru. Polecam deskę 6 piw do spróbowania. Kelner pomoże z wyborem. Rewelacyjny lokal.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, MichalQGP
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Na początku nie zapowiadało się za dobrze- zajęliśmy stolik tuż po wyjściu poprzednich klientów, jednak musieliśmy czekać bardzo długo zanim ktoś się nami zainteresował. Kiedy już jednak udało nam się zwrócić na siebie uwagę pani kelnerki, wszystko było ok. Obsługa bardzo miła, znająca się i potrafiąca doradzić. Ogromny wybór piw, deska do testowania bardzo fajna. Ceny dość wysokie. Obsługa mocno zabiegana- za mało osób, za dużo klientów. Mimo wszystko oceniam wysoko i polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Joanna K

U Kunstatu - Craft beer in Old Town — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Kunstatu - Craft beer in Old Town? Podziel się wrażeniami!