Zrecenzowano: 23 listopada 2017

Chyba juz wszystko zostalo powiedziane na temat tego hotelu.
Uwazam , ze to najtanszy hotel w Pradze o standardie 3 gwiazdek.
Pokoj nie jest maly ( 22 m.) a nocowalem juz w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych w pokojach z mikroskopijnymi lazienkami i pokojami.
Sniadania kiepskie. Jeden rodzaj wedliny i sera, Dzem , mleko jogurty. Przed koncem sniadania nie bylo juz bulek tylko tosty. Panie na stolowce tylko sprzataja ze stolow , zadnego zainteresowania goscmi. Jedna Pani w recepcji pracuje chyba za kare bo nie uslyszalem zadnego "dzien dobry" czy nawet usmiechu.
Mimo to polecam , gdyz bardzo tanio zanocujecie no i podroz do centrum nie jest daleko.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, boney4
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Przyzwoity hotel. 56 € za pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Czysto schludnie. tramwajem nr.9. w 15 min na Vaclavskie Byłem tam 3 raz i nie mam większych uwag.Łatwy dojazd z Polski nie trzeba jechać przez Pragę. Hotel jest w dzielnicy Ziskov.

Wskazówka dotycząca pokoi: wybierajcie pokoje od strony dziedzińca a będziecie mieli 100% ciszy. Od ulicy mimio , że jest mały ruch tramwaj potrafi obudzić.
Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, tomibartos
Zrecenzowano: 1 maja 2017

Świetna lokalizacja hotelu . Przy hotelu jest przystanek tramwajowy i 9 można dojechać na Stare Miasto w ok. 20 minut . Hotel bardzo gustowny , czysty . Smaczne śniadania , choć bez wielkiego wyboru . Jedyny problem to zaparkowanie auta ( niby przy sąsiednich ulicach - ale na większości miejsca są rezerwowane dla mieszkańców ) , jak już znajdzie się miejsce to można stać max 2 godziny więc trzeba drukować ciągle bilety ( jest to uciążliwe ) . Płatne jest w tygodniu do godziny 18 , w weekendy niepłatne postoje . Dobre miejsce wypadowe .

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, malinka2109
Zrecenzowano: 27 marca 2017

Hotel znajduje się w dzielnicy Žižkov nieopodal przystanku tramwajowego skąd w kilka minut można dostać się do centrum. Hotel odremontowany a pokoje są czyste i przestronne. śniadania skromne, brak ekspresu do kawy :( generalne dobry stosunek jakości do ceny. serdecznie polecamy :) aaa i przemiła i pomocna obsługa

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, winter700
Zrecenzowano: 16 marca 2017

Minęły dwa lata od mojej ostatniej wizyty w tym hotelu i zmiany tak jak to w życiu bywa dotarły i tutaj. Niestety nie wpłynęły one na poprawę mojej opinii o tym miejscu. Mam wrażenie ze rzeczy które się tu zużywają nie są naprawiane. Nie działała jedna z lampek nocnych a prysznic miał uszkodzoną słuchawkę. To drobiazgi ale wpływają na ogólny wizerunek hotelu. Pomimo tych potknięc uważam dalej ze można to miejsce polecić a zasługa tutaj głównie sympatycznego i profesjonalnego personelu oraz smacznych śniadań. Atutem jest także ogólna czystość. Wskazówka dla menadżerów tego miejsca: zajrzyjcie od czasu do czasu do pokoi, przedmioty się zużywają i trzeba coś z tym zrobić.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, Bogdan C