Zrecenzowano: 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem, miła obsługą, a przede wszystkim pełne życzliwych ludzi. Jedzenie okej. Dobre połączenia komunikacja miejską oraz blisko do metra. Okolica pełna barów i restauracji. Świetne miejsce dla studentow. Polecam!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, joannag352
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hostel średni, ale i cena nie jest wygórowana, wiec się wyrównuje. Nie jest tam pięknie, ale żeby przenocować 2-3 noce to nie jest źle. Lokalizacja całkiem spoko, dobry dojazd do starego miasta. Na dole jest pub, przy zakwaterowaniu hostel pobiera kaucję zwrotną. Szkoda ze nie można płacić tez w euro, wymagana przedpłata zaliczki na konto

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, deeedyta
Zrecenzowano: 27 września 2016

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie można tanio się wyspać, to C&B jest ideałem. Świeże ściany, czysta, nowa pościel, wygodne materace. W pokojach są metalowe szafki na klucz, dzięki czemu nie trzeba martwić się o swoje rzeczy w wieloosobowych pokojach. Dostęp do kuchni, wifi, przyzwoitych wspólnych łazienek, wszystko bez zastrzerzeń. Obsługa przemiła, dobrze posługująca się angielskim. Na dole klimatyczny pub z piłkarzykami i planszówkami. Nie trzeba martwić się o godziny wymeldowania, bo przed i po dobie hotelowej można zostawić plecaki w depozycie. Minusów chyba brak - jeżeli tylko wiesz, że śpisz w schronisku, a cały dzień cię nie ma. Jeśli ktoś myli pojęcia i oczekuje hotelowych warunków może być rozczarowany. Ja byłem zadowolony o wiele bardziej niż z rodzimych PTTKów.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, WojciechS1278
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Najgorszy hostel w jakim byłem. Skupię się tylko na pokoju.
Pokój 3 osobowy. Brudno, nie sprzątane po poprzednich gościach - resztki jedzenia na łóżku, wszędzie kurz. Jedna kołdra zarzygana. Poszliśmy wymienić dostaliśmy... mniej zarzyganą.
Najgorszy hostel w jakim byłem i nikomu nie polecam.

Jedynie miła pani w recepcji.
Łazienka osobna.

The worst place I have ever been.
Vomit on the bed and dirt.
Do not recommend.

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, gineerx
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2015

Polecam ten hostel. Super lokalizacja - około 10 minut do Centrum - w bardzo fajnej dzielnicy. Mieszkaliśmy na ostatnim piętrze i wejście na nie po całodziennym zwiedzaniu bywało trudne (brak windy) ale za taką cenę polecam każdemu. Dobre, tanie i proste śniadania. Klimatyczna recepcja/bar z bardzo pomocną obsługą. Mieszkaliśmy w pokoju z własną łazienką i nie mam żadnych zastrzeżeń do wyposażenia. Czasem był problem z Wi-Fi ale w razie problemów zawsze są dostępne komputery w recepcji. Bardzo dobrze działające ogrzewanie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Męcząca droga na najwyższe piętra.
Termin pobytu: maj 2014
Dziękujemy, LukasPoland