Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obrzydliwe brudny hotel , ponad godzina czekania do recepcji, pokój dramat- smród i brud. Zdjęcia które hotel przedstawia na swojej stronie są chyba po świetnej obróbce graficznej. Śniadanie- wybór mizerny , a jeśli mowa o parkingu no to faktycznie jest ale taki zwykły przed hotelem .

Przykładowe zdjęcia pościeli, łóżka i wykładziny, o widoku z okna nie wspominam

Dziękujemy, weronika1993
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

Po przyjeździe do hotelu, weszliśmy do pokoju. Na podłodze mieliśmy okruszki, gumy do żucia przyklejone do podłogi i krew na firankach oraz ścianie obok. W dywanie była dziura wypalona żelazkiem. W CAŁYM czteroosobowym pokoju działało JEDNO gniazdko, które znajdowało się w łazience nad umywalką. Internet kosztuje 12zł za dzień i jest bardzo wolny. Mięso, które mają jest konsystencji starej i zużytej gumy do żucia i smakuje jakby ktoś podał nam sól w kształcie kotleta. Chleb był przestarzały i twardy. Soki w stołówce nie miały smaku. Drzwi do pokoju same się zamykają, więc po zapomnieniu klucza z pokoju trzeba zapłacić 10zł za to, żeby recepcjonistka podeszła z kluczem i po prostu otworzyła drzwi. Plusami jest to, że posprzątali nam pokój na następny dzień i odkurzyli syf jaki zostawili dzień wcześniej. Wracając do minusów, które się nie kończą, jeden z nas dostał łóżko polowe, co jest akceptowalne za taką cenę, ale ono się zapadało po położeniu się na nim.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Planowana majówka w Pradze.
2 dni przed wyjazdem napisalam maila do hotelu z zapytaniem czy na wyposażeniu są reczniki. 2h po wyslaniu-nic. 24h po wysłaniu nic. Trudno. Jedziemy do hotelu z wypchanymi w ręczniki walizkami. Na recepcji okazuje sie ze mail podany na głównej stronie odbierają osoby w innym budynku. Troche ciezko mi bylo to zrozumieć bo przeciez maila można odebrać wszedzie. Nie trzeba przy tym strzelać fochów. No nic. Idziemy do pokoju. Po otwarciu drzwi ukazują sie meble z lat 70tych. Podkreślę że na stronie hotelu zdjęcia są zupełnie inne. Łóżka poplamione, parapet z łuszczącą sie farbą. Za oknem które nie bylo myte wieki, widok na taras z ogromem śmieci. W pilocie zużyte baterie. Lampka nad łóżkiem bez żarówek. W łazience wanna z zasłoną, ktora standardowo przykleja sie do tyłka. Na wannie znalezione 2 włosy po poprzednich gościach.
Śniadanie - jedyne co nadawało sie do jedzenia to żółty ser i bułki. Napoje z koncentratu, pomarańczowy był w kolorze bladej żółci. Pod bufetem okruchy i brud.
Na plus jedynie czysta pościel i odległość do przystanku tramwajowego.
Jesli jest ktoś zmuszony do taniego noclegu w Pradze to nie bedzie mial objekcji, natomiast ja nie polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, jomaw
Zrecenzowano: 29 maja 2017

Hotel to wiezowiec, niezbyt przyjemnie nas przywitano w recepcji. Dostalismy wielki pokoj na 4 osoby a bylo nas dwoje. Lazienka osobno i WC osobno oraz duzy przedpokoj, raczej wszystko w zlym stanie i niezbyt czysto, posciel z dziurami, w lazience brak suszarki. Bylismy na 6 pietrze, uwaga na drzwi przy wejsciu do holu z pokojami strasznie trzaskaja i budza w nocy ! Sniadanie na pierwszym pietrze, dosc dobre. Dojazd do centrum miasta bardzo dobry, tylko tramwajem jakies 25 minut ( wystarcza bilety w cenie 24 korony na osobe ). Ogolnie nie polecamy tego hotelu.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, jpdz63
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Barbora P, Front Office manager, Fortuna WestOdpowiedź udzielona 24 października 2017

Dear PaulaaulaP,

I would like to sincerely thank you for choosing Hotel Fortuna West for your recent stay and for taking the time to share your experience on TripAdvisor.

It is with true regret that I read your experience at our property did not live up to your expectations, as we are dedicated to go above and beyond so we can meet and exceed guests´ expectations.

It is a pleasure to read that you enjoyed out tasty breakfasts and convenient hotel location. We hope that, due to our prime location, you were able to experience all that our beloved city has to offer.

We hope to have the chance to welcome you again at Hotel Fortuna West.

Yours sincerely,

Barbora Pavlisová

Zrecenzowano: 17 października 2016

Zdecydowanie odradzam! Wyjazd grupowy (37 osób). Wyposażenie pokoju jeszcze w miarę ale w dwóch pokojach karaluchy. Obsługa fatalna, zachowanie skandaliczne. Panie, które miały zmianę na recepcji 15.10.2016 powinny stracić pracę. Kłótnie z klientami, brak chęci rozwiązania problem, chamski odzywki. Aby uciąć rozmowę powtarzały: "Nie rozumiem", chociaż doskonale zdawały sobie sprawę o czym jest rozmowa i w czym jest problem. Na stwierdzenie, że napiszę na nią skargę - odpowiedź: "A napisz sobie 10".
Ciekawe zwyczaje. Na recepcji kartka: "Cisza nocna od 22 do 6 rano. Nieprzestrzeganie kara 1000 koron. Kto im dał upoważnienie do nakładanie kar?! Czy to hotel policyjny?
Jedzenie takie sobie, nie zachwyca niczym.
Dość daleko od centrum.
Podsumowując: nie widzę powodu aby tam w ogóle się zatrzymywać. Hotel powinno się zaorać.

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi