Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Generalnie wszystko ok, ale jak na obiekt 4* to trochę za mało

Pokoje fajnie odnowione, ale trochę zaniedbane. gdzieniegdzie odchodził tynk, żeby otworzyć okna trzeba było nie lada wysiłku (brak klimatyzacji)

Hotel duży, a przez cały nasz pobyt działała tylko jedna widna co skutkowało długim oczekiwaniem

Śniadania średnie, mały wybór, jakość taka sobie, brak przygotowania sali na tak duże obłożenie (brak kubków, czy stolików)

Podsumowując, hotel nie jest drogi przez co nie spodziewałem się cudów - uważam, ze na weekend dla kogoś niewymagającego luksusów - nadaje się. Na dłuższy pobyt już może być meczacy - moje ocena to 3,5/5

Dziękujemy, demolish5
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel 4* - Ja bym dał Max 3*, jak nie mniej... śniadania mizerne ale jest co zjeść. Pokój niby odnowiony i nowoczesny ale na ścianach odchodzący tynk, okna stare, ciężko otworzyć, BRAK KLIMATYZACJI w ciepłe dni jest straszny! Basen nieczynny z powodu zawodów - brak jakichkolwiek informacji na booking’u! Obsługa nie miła, nie potrafi pomóc i ledwo zna język Angielski! Łazienka - straszna. Malutkie, brak wentylacji, prysznic strasznie słabej jakości.
Zalety:
- Cena w stosunku do jakości (chociaż nie zawsze)
- czysto w pokojach, sprzątane
- telewizor (programy tylko w czeskim języku)
- widok na miast (jeżeli się trafi na dobry pokój)
- w miarę komfortowy wystrój
- szybkie windy (ale stare)
Polecam komuś, kto nie oczekuje cudów i chce się przespać w rozsądnych warunkach w umiarkowanej cenie.
Chociaż na pewno ... nie jest to 4* hotel.

Dziękujemy, piotrWL0
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

+ lokalizacja
- nieuprzejmy i niekompetentny personel
- często niesprawna winda (hotel ma 9 pięter!)
- brak klimatyzacji w pokoju
- pleśń w łazience
- trudno otworzyć okna (metalowe, otwierane do góry)
- koszmarne śniadania (nieświeże produkty, słaba jakość, mały wybór, gorzej niż w najgorszym barze mlecznym)
Generalnie hotel nie nadaje się na dłuższy wypoczynek. Ale trzeba przyznać, że mają świetnego fotografa bo hotel zdecydowanie lepiej wygląda na zdjęciach niż w rzeczywistości.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, klient_nasz_pan
Zrecenzowano: 18 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel robi wrażenie z zewnątrz w środku tragedia chamy w recepcji panie sprzątające chamskie płatny parking basen płatny pozostawia wiele do życzenia śniadania ohydne restauracja wyglądem przypomina bufet szpitalny
Na plus to chyba to że w miarę blisko wszędzie.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, PrzemekH71
Zrecenzowano: 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

W Hotelu wraz z rodzina 2+2 spędziłam 2 noce. Pokoje przestronne typu studio. Duży przedpokój z szafami, łazienka z prysznicem sporych rozmiarów, klaustrofobiczne WC.
Pokoje przestronne, odnowione. Czysto. Śniadanie, powiem tak - jadłam lepsze w 3 * hotelach. Kawa z ekspresu do wypicia z termosu-nie polecam, talerze z przed nosa zabierają w kosmicznym tempie. Trzeba pilnować ;) Monotonia, parówki, kiełbaski smażone, salceson, mortadela, ser żółty, dwa dżemy, jajka, ziemniaki, cis Ala zupa, najlepsze ze śniadania były bułki.

Basen i tu zagadka w opisie jest a tak naprawdę nie ma. Obiekt przynależny tylko budynkiem do hotelu. Nie nadaje się dla dzieci w wieku wczesno szkolnym, które słabo pływają. Wejścia na minimum 75min.

Plusem jest restauracja między hotelem a basenem, gdzie w godzinach 11-23 można zjeść pizzę, makarony, zupy i mięsa w przystępnych cenach.

Parking hotelowy płatny, brak możliwości znalezienia w okolicy miejsca postojowego, w tygodniu płatny.

Kolejny plus świetna komunikacja z centrum, 5 przystanków pod muzeum, jeden przystanek do stacji metra Flora. Bilety 30 min wystarczają.

Cena, lokalizacja, przestronne pokoje na plus

Brak basenu w cenie/zniżka dla gości hotelowych, kiepskie śniadania minus

Ogólna ocena 3

Termin pobytu: listopad 2018