“Polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Astra
Miejsce nr 355 wśród 647 hoteli w Pradze
Zrecenzowano 18 sierpnia 2016

Spędziłem w hotelu dwie doby.Bardzo miła i profesjonalna obsługa, hotel w cichej dzielnicy o krok od autostrady.10 minut pieszo do stacji metra. Przejazd metrem około 15 minut do starego miasta, super baza wypadowa do zwiedzania Pragi.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje czyste i schludne
  • Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
1  Dziękujemy, 436krzysztofd
Napisz recenzję
Astra — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 20 lipca 2016

W hotelu bylam 5 nocy, skorzystalam z promocyjnej oferty serwisu groupon. Pokoj przestronny, ale lazienka i toaleta wrecz mikroskopijne. Sam hotel i pokoj czysty, ale widac slady zuzycia niektorych elementow wyposazenia. Obsluga srednia, pierwszego dnia po minucie suszenia wlosow suszarka sie przepalila, trudno bylo wyprosic nowa. Sniadanie smaczne, chociaz serwowane produkty nie zawsze byly wysokiej jakosci (slodkie platki sniadaniowe - tak, a chocby najzwyklejsze owsiane pelnoziarniste - nie, jogurty z nizszej polki pelne skrobii ziemniaczanej itd.). Dostep do WiFi w pokojach wymagal dodatkowej oplaty, bezplatny zasieg tylko w lobby hotelowym i na niewielkim tarasie.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, aleks_biern
Zrecenzowano 20 lipca 2016

Spędziliśmy w hotelu 2 noce i był to bardzo dobry wybór - za niewielką cenę dostaliśmy miejsce parkingowe, zadbane i czyste pokoje z bardzo przemyślanym wyposażeniem, smaczne śniadania w formie szwedzkiego stołu, uroczą kawiarnię z najsympatyczniejsza Panią za barem i przepysznymi lemoniadami oraz piwem tańszym niż na mieście, słabym bo słabym ale dostępnym w recepcji darmowym wifi oraz recepcję przygotowaną na turystów ze sprzedażą biletów na komunikację miejską, mapami i innymi przydatnymi informacjami. Hotel położony jest w cichej okolicy ale blisko metra (15 minut bez przesiadek na Stare Miasto), dzięki czemu można miło odpocząć po głośnej i tłocznej Pradze. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie polecam dla rodzin z dziećmi
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, KatD92
Zrecenzowano 9 maja 2016

• Data pobytu: maju 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
Dziękujemy, krzysztofs381
Zrecenzowano 1 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Zatrzymalem sie na jedna noc w hotelu. Ogolnie jestem zadowolony. Hotel jest daleko od centrum ale to w niczym nie przeszkadza. Bardzo blisko bo okolo 5 min mamy do metra. Jest to wg mnie najlepszy srodek komunikacji w pradze. Jesli chodzi o miejsce parkingowe to rowniez nie bylo problemu. Okolica bardzo spokojna. Pokoje male ale zadbane i czyste. Polecam

Data pobytu: maju 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Łukasz K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Praga)
Nové Město (Nowe Miasto)
Globus
Nr 551 z 647 w lokalizacji Praga
Liczba recenzji: 409
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Astra? Podziel się wrażeniami!

Astra — dodatkowe informacje

Adres: Mukarovska 1740/22, Praga 100 00, Republika Czeska
Lokalizacja: Republika Czeska > Bohemia > Praga > Praha 10
Udogodnienia:
Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa
Styl hotelu:
Nr8 wśród najlepszych tanich hoteli w miejscowości Praga
Zakres cen: 79 zł–349 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Astra 3*
Liczba pokoi: 60
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com, Hotels.com, 5viajes2012 S.L. i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Astra. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Astra Hotel Prague

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?