Zrecenzowano: 9 kwietnia 2017

Hotel spełnił nasze oczekiwania - łóżka wygodne, w nocy spokój, dobre śniadanie rano, lokalizacja dla nas korzystna. Jest to miejsce bardzo dobre dla ludzi, którzy dzień spędzają na mieście, a wracają do hotelu żeby odpocząć.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano: 25 października 2016 z urządzeń przenośnych

Dobrze skomunikowany z centrum, skromny hotel położony w kamienicy. Pokoje duże, przestronne i przytulne. Intymna atmosfera, anonimowość która bardzo sobie cenimy. Na śniadanie zróżnicowane produkty,każdy powinien znaleźć cos dla siebie. Wszystko świeże i smaczne. Cena - jakość jak najbardziej na miejscu. Osobiście polecam, spędziliśmy bardzo miły czas w Pradze i bardzo miło wspominamy ten hotel!

Minus za brak lodówki w pokoju.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, Gorskajo
Zrecenzowano: 17 września 2016

Mieliśmy zarezerwowany pokój z podwójnym łożkiem, otrzymaliśmy z dwoma pojedyńczymi tylko obok siebie.
Po interwencji zmieniono nam na inny. Brak suszarki w pokoju, ale szybko została dostarczona. Pokoje czyste dość przestronne. Śniadania smaczne, duży wybór, codziennie takie same. Polecam pokoje od podwórka. Na przeciwko jest remontowana kamienica i jest dość głośno.
Polecam

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Arkadiusz H
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2016

Nic specjalnego, parking daleko od hotelu. Słaba organizacja recepcji. Blisko do metra i tramwaju.
Dość ekscentryczna obsługa. Ogólnie hotel dobry na jedną noc ale nie na dłuższy pobyt. Mogliby zadbać o lepsze ciśnienie wody w prysznicu w pokoju na 5 piętrze.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój czysty i schludny.
Termin pobytu: sierpień 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z BudgetPlaces
Dziękujemy, tendrill69
Zrecenzowano: 17 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

profesjonalna obsługa
bardzo smaczne śniadanie w formie bufetu
super lokalizacja
tani parking 200 m od hotelu
wygodne łóżka
ładne pokoje
świeża pościel i ręczniki
spokój i cisza
elastyczność rezerwacji
polecam zakochanym i młodym parom

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Kacper O