Praga
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Don Giovanni, na naszej trasie był jednym z zarezerwowanych wcześniej hoteli, w zasadzie ostatnim, który miał być wisienką na torcie, a okazał się zakalcem. Zdjęcia w internecie a rzeczywistość, to dwa przeciwstawne krańce. Zgłosiliśmy to na recepcji, ale powiedziano nam, że wszystkie pokoje są podobne...o zgrozo. Woda w pokoju płatna, za to butelka wina w gratisie hmmm w końcu każdy chce się napić wody, więc zapłaci, a butelka wina od hotelu, to wygląda zacnie.
Hotel zasługuje maksymalnie na 3 gwiazdki, nie polecam alergikom, bo kurz wręcz unosi się w hotelu, śniadania przeciętne. Jedyny jasny punkt Don Giovanni, to muzyka na żywo i hol.
Wielkie oczekiwanie i jeszcze większe rozczarowanie.
Zdjęcie nr 1, to porównanie zdjęć pokoju 3 osobowego prezentowane w internecie vs rzeczywistość, a potem tylko rzeczywistość.

Dziękujemy, sosekowska
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel bardzo ładny, szczególnie część recepcyjna i parterowa restauracja , wielką zaletą jest doskonała lokalizacja w pobliżu stacji metra. Jedyny mankament to brak zestawu do parzenia kawy i herbaty.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, joan123452019
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubiłam hotel, ale mój ostatni pobyt skończył się fatalnie. Pracownik recepcji użył mojej prywatnej karty i obciążył mnie kosztami za kilkudniowy nocleg, mimo, że koszty już pokryła firma robiąca dla mnie rezerwację. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za nieautoryzowane użycie mojej karty (wymuszono na mnie podanie numeru nie chcąc mi dać klucza do pokoju) i hotel nie chce zwrócić moich pieniędzy (czyli podwójnie obciążyli za ten sam pokój). Sprawę zgłaszam na policję. Już więcej tam się nie zatrzymam!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, PatrycjaBeem
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Bardzo dobry hotel, lokalizacja tuż przy metrze. Dobre zaplecze konferencyjne, smaczne posiłki, bardzo duży wybór. Pokoje bardzo duże, czyste, dobrze wyposażone. Miła i pomocna obsługa, można przez recepcję zorganizować transport na lotnisko w cenie niższej niż taxi.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Agata_Ku
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja hotelu przy stacji metra,można zostawić auto na parkingu hotelowym i bez stresu poruszać się po mieście metrem, wieczorem po powrocie do hotelu do dyspozycji niezła restauracja i drink bar,komfort hotelu według opisów wysoki,jedyny mankament to windy,które w godzinach szczytu śniadaniowego nie dają rady obsłużyć oczekujących

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem