Perła Europejska

Rynek w Pradze jest europejską perłą, wspaniały i piękny. Warto zwrócić uwagę na ratusz z zegarem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Stary rynek Praski - miejsce spotkań i wielu restauracji.

Miesiące które trzeba zobaczyć i pospacerować wieloma wąskimi uliczkami! Wiele restauracji, choć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
SAWORLD
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (54 936)

Piękny Praski Stary Rynek z kościołem Matki Bożej u Tynu i licznymi kolorowymi kamienicami. To trzeba zobaczyć!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Kalasancjusz
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sporo pięknych zabytków do zobaczenia! Łatwo dojechać komunikacją miejską. Co ważne, sporo ławek w zacienionym miejscu.

Dziękujemy, robertrI9540ZM
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Praga zachwyca architekturą budowli, zabytkami, których jest tak wiele, że jest w czym wybierać. Stare Miasto zadbane, czystość na każdym kroku. Wieczorami miasto żyje, na Placu Hussa na bruku siedzą i młodzi, i starsi turyści.Nie widziałam awanturujących się. Trochę przeszkadzali mi bezdomni- nachalnie domagający się "datków".

Dziękujemy, Maria Danuta K
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, przepiękne budynki i atrakcje, wiele do zobaczenia, dużo restauracji, budek z jedzeniem i pamiątkami :)

Dziękujemy, justynak297
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne stare miasto, zdecydowanie polecam odwiedzić lecz niestety jest bardzo zatłoczone miło tego warta

1  Dziękujemy, PeleePL