Zapisz
Obowiązkowo

Są takie miejsca, które swoim urokiem, klimatem, aurą przyciągają nas. To jest właśnie takie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 września 2020
Zbyszek_z_rodzinka
Warszawa, Polska
Piękny

Naprawdę piękne miejsce, koniecznie należy tutaj wpaść będąc z wizytą w Pradze! Można zobaczyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 września 2020
nuparu
Rzeszów, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (55 550)

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sporo pięknych zabytków do zobaczenia! Łatwo dojechać komunikacją miejską. Co ważne, sporo ławek w zacienionym miejscu.

Dziękujemy, robertrI9540ZM
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Praga zachwyca architekturą budowli, zabytkami, których jest tak wiele, że jest w czym wybierać. Stare Miasto zadbane, czystość na każdym kroku. Wieczorami miasto żyje, na Placu Hussa na bruku siedzą i młodzi, i starsi turyści.Nie widziałam awanturujących się. Trochę przeszkadzali mi bezdomni- nachalnie domagający się "datków".

Dziękujemy, Maria Danuta K
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, przepiękne budynki i atrakcje, wiele do zobaczenia, dużo restauracji, budek z jedzeniem i pamiątkami :)

Dziękujemy, justynak297
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne stare miasto, zdecydowanie polecam odwiedzić lecz niestety jest bardzo zatłoczone miło tego warta

1  Dziękujemy, PeleePL
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Ważny punkt na mapie Pragi. Oczywiście jest bardzo tłoczno, zarówno w dzień, jak i wieczorną porą. Dookoła starówki jest wiele malowniczych uliczek i zaczarowanych kącików. Bardzo fajne miejsce jeśli ktoś lubi taką architekturę.

Dziękujemy, mothcik