Wspaniałe

Tłum turystów, ale widoki niezapomniane, naprawdę polecam! Cały plac ratusza i tamtejsze kafejki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Karolina B
Piękny za każdym razem

Zegar astronomiczny ratusza staromiejskiego zachwyca mnie ilekroć jestem w Pradze. Konieczny punkt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2019
Dariusz K
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (25 885)

Zrecenzowano: 1 września 2019

Jedno z must see Pragi. Zegar jest wart zobaczenia. Cała okolica jest piękna, Stare miasto, rynek. Koniecznie trzeba odwiedzić

Dziękujemy, Magdalena W
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Zegar jest piękny no i tlumy oczekujących na wysłuchanie kurantów. Trudno się dopchać aby zrobić zdjęcie. Byłam w sierpniu ale wybiorę się jeszcze jesienią i spokojnie bez tłumów jeszcze raz obejrze.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bedąc na rynku w Pradze mozna zajrzeć, bilety obejmuja rowniez wejscie na wieżę, jedyna miejsce gdzie dostepny był przewodnik w cenie do teg polski przewodnik.

Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawy zegar astronomiczny oraz ciekawie zdobione budynki obok. Jak wszędzie w Pradze duży tłok.

Dziękujemy, robertrI9540ZM
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieżę z zegarem należy podziwiać rano,gdy jeszcze nie ma tłumów. Wtedy można zrobić piękne zdjęcia, podziwiać...

Dziękujemy, Maria Danuta K