Praga
Wspaniałe

Tłum turystów, ale widoki niezapomniane, naprawdę polecam! Cały plac ratusza i tamtejsze kafejki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Karolina B
Piękny za każdym razem

Zegar astronomiczny ratusza staromiejskiego zachwyca mnie ilekroć jestem w Pradze. Konieczny punkt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2019
Dariusz K
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (25 908)

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawy zegar astronomiczny oraz ciekawie zdobione budynki obok. Jak wszędzie w Pradze duży tłok.

Dziękujemy, robertrI9540ZM
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieżę z zegarem należy podziwiać rano,gdy jeszcze nie ma tłumów. Wtedy można zrobić piękne zdjęcia, podziwiać...

Dziękujemy, Maria Danuta K
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce gdzie ze wszystkich stron wyłaniają się różne budynki w różnych stylach od gotyku po barok, tłumy zwiedzajacych.

Dziękujemy, Inspiracje
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Konieczny element pobytu w Pradze. Dotychczas zawsze przedzierałem sie przez tłumy turytów. Ale w tym roku po raz pierwszy byłem o godz. 16.50. I oczywiście niezły tłumek ale zająwszy strategiczne miejsce widziałem figurki doskonale. Proponuję atakować o 17.00.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plac zapchany. Koło wieży z zegarem trzeba się przeciskać. Zegar perełka. O równych godzinach wybija i w okienkach pojawiają się postaci oraz kostucha z dzwonkiem - w obecnej dobie taki pokaz trąci myszką i kiczem, ale trzeba pamiętać że to było ciemne średniowiecze i hasło memento mori było spotykane na każdym kroku.

Dziękujemy, Marcin M