“Znakomity ogródek, pyszne piwo i lemoniady, pycha jedzenie”
Kotleta — recenzja

Kotleta
Nr 456 wśród 5 862 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Lokal ma jeden z przyjemniejszych ogródków w okolicy. Jest tam cicho, jest cień, nie ma takiego zgiełku, jak w wielu lokalach w pobliżu. Dania z knedliczkami są świetne, przepyszny tmavy kozel. Żeberka wieprzowe na desce też super. I znakomite lemoniady,a przynajmniej imbirowa, bo taką piliśmy.
Nie jest to miejsce najtańsze, ale znajduje się w samym centrum i ten ogródek... ale mimo to byliśmy tam 2 razy w ciągu 5 dni, bo skoro już sprawdziliśmy i było tak dobrze, to wiadomo, za co się płaci :). Polecam mocno!

Dziękujemy, Damian M

Zrecenzowano 30 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa jest straszna, nie sa uprzejmi, biorą 10% service charge i liczą przy kliencie czy na pewno nie dał mniej

Dziękujemy, Przemysław A
Zrecenzowano 16 kwietnia 2017

Przyjemny odpoczynek po zwiedzaniu w ogródku piwnym,Piwo pyszne.
Łatwo trafić ,bo w centrum kierować się strzałkami do WC.

Dziękujemy, Elżbieta N
Zrecenzowano 26 marca 2017

Pierwszy raz odwiedziłem tę restauracje półtora roku temu. Wtedy wyszedłem z niej zadowolony. Kolejny raz zabrałem do niej swoją dziewczynę na kolację i niestety wyszliśmy bardzo rozczarowani. Zamówiliśmy gulasz w bułce, gdzie samej zupy było może na 4 łyżki, do tego karkówkę, która była SUROWA! Kiedy zapytałem, ile będziemy czekać na dania dowiedziałem się, że max 15 min. Dostaliśmy je po prawie 40 min. Normalnie bym się tym nie przejął, ale bardzo nam się spieszyło, bo od momentu podania dania mieliśmy niecałą godzinę do odjazdu naszego autobusu do Polski. Poza tym zarekomendowano mi piwo IPA, którego nie było w menu, ale powiedziano mi, ze jest w tej samej cenie co pozostałe. Szkoda, ze nie powiedziano, że jest go mniej.
Jestem bardzo rozczarowany i najpewniej więcej nie wrócę do tego lokalu.

Dziękujemy, domswa
Zrecenzowano 23 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Fajny lokal z dobrym, a nawet bardzo dobrym jedzeniem. Pyszna golonka, porcja nie do przejedzenia. Bsrdzo sympatyczna i pomocna obsluga. Surowy ale klimatyczny wystrój. Uważam to miejsce za jedno z fajniejszych w centrum. No i ceny przystępne. Na pewno jeszcze je odwiedzę i wszystkim również polecam :-)

Dziękujemy, Marcin M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michal_Sagl, Generální ředitel, KotletaOdpowiedź udzielona 25 stycznia 2017

Dear Marcin M,

thank you for writing this review. We are very pleased you enjoyed our service and decor, although we are going to slightly change it.

See you soon at our place again.

Kind regards

Michal Ságl and colleagues

Kotleta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kotleta? Podziel się wrażeniami!