Praga

“W poszukiwaniu dobrego jedzenia”
Stare Casy — recenzja

Stare Casy
Nr 4 666 wśród 6 584 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Razem w 4 osoby szukaliśmy dobrego jedzenia . Nie jesteśmy w stanie zrozumieć niegatywnych opinii na temat tej restauracji , jedzenia jak i obsługi. Każdy wyszedł najedzony i zadowolony. Ceny przyzwoite. Polecam chilli gulasz !!!

Dziękujemy, turistico111

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Rewelacyjna kuchnia przyzwoite ceny jak na taką lokalizację
Polecam golonkę dla smakoszy mięsiwa W porze obiadowej trzeba czekać na miejsce ale warto.

Dziękujemy, Rost20042
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami z pewnego bloga trafiłem do tej knajpki. Ceny rozsądne, ale jedzenie nie powaliło. Numer z powiększanie porcji pieczeni przez ukrycie pod nim kapusty pominę. Obsługa kiepska, napiwek wymuszony więc nie popełniajcie tego samego błędu co ja.

Dziękujemy, Pmc_white
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Weszliśmy ze znajomymi na obiad. Gulasz z knedlikami bardzo dobry. Obsługa miła z poczuciem humoru. Przystępne ceny.

Dziękujemy, Waniol
Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Grupa 8 osób, chcąc zjesć tradycyjne czeskie jedzenie udaliśmy sie do tej restauracji. Obsługa ok, jedzenie okropne jałowe i odnieśliśmy wrażenie ze nieświeże. Nikomu nie smakowało.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, maciek l

Stare Casy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stare Casy? Podziel się wrażeniami!