“Pyszna golonka i piwo”
U Magistra Kelly — recenzja

U Magistra Kelly
Nr 192 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska, Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)

Przyszliśmy bez rezerwacji do restauracji gdzie zastaliśmy pełny lokal. Zamówiliśmy Tradycyjnie w Czechach lokalne piwko a Na przystawkę zamówiliśmy specjał - pieczona kiełbasę podawana z kiszonym ogórkiem. Miła i sprawna obsługa podała przystawkę po kwadransie. Po upływie niespełna kolejnego kwadransu otrzymałyśmy dania. Wszystko było bardzo smaczne. Ceny są bardzo przystępne i pomimo krótkiej karty każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Urr_ba

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na pierwszy rzut oka byliśmy zawiedzeni, lokal na uboczu, mały i brudno, ludzi nie za wiele ale ukłony i oklaski dla kucharza, wszystko (2 przystawki, dwa dania mięsne) bardzo smaczne, lokalne, podane szybko, przemiła obsługa, bardzo komunikatywna, ceny w porównaniu do średnich w innych lokalach niskie, jesteśmy zadowoleni, polecamy innym

Dziękujemy, Passenger745860
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, koniecznie spróbujcie frytki z sosem tatarskim (sos bomba:), golonkę :) Krótkie menu, trzeba czekać na stoliki ale warto. Polecamy.

Dziękujemy, 677mirek_
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szlakiem opini na tripadvisor udaliśmy się do magistrala Kelly. Niestety opinie innych się potwierdzily. Tak niemiłej obsługi jeszcze nie spotkałem jeszcze nigdzie indziej. Weszliśmy do lokalu w porze obiadowej i lokal był pełny. Obsługa nas mijała bez słowa i spojrzenia, po chwili zwolnił się obok nas stolik więc usiedliśmy przy nim i przez 15 min nic. Mijająca nas kelnerka tylko coś bełkotała pod nosem. To tym jak sami się zdecydowaliśmy podejść do baru i wziąć menu zjawił się jakiś kelner i upomniał abyśmy czekali na swoją kolej. To był koniec przygody w magistrala Kelly.

Dziękujemy, 585bartoszl
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Bardzo przyjemny lokal, niedaleko Hradczan, położony jednak w bocznej uliczce przez co ma niepowtarzalny klimat. Stosunkowo tanio jak na taką okolicę Pragi. Bardzo dobry smażony ser.

Dziękujemy, Michał K

U Magistra Kelly — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Magistra Kelly? Podziel się wrażeniami!