“Tłusto”
Mustek Restaurant — recenzja

Mustek Restaurant
Nr 693 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)

Kierując się opinią tripadvisora poszliśmy na obiad. Dwa dania, piwo, herbata 950 koron. Drogo. Za tą cenę oczekiwałem jakości. Panierka kotleta i frytki nasączone tłuszczem aż kapało. Widać że danie robione na szybko bez staranności. Kaczka niedopieczona. Nie polecam. Mam wrażenie że lokal nastawiony na masowy obrót klientów, nie liczący że tu powrócą.

Dziękujemy, werangel

Do restauracji Mustek trafiliśmy późnym popołudniem, bardzo już zmęczeni i głodni. Od razu sympatyczna, uśmiechnięta kelnerka zaprowadziła nas do stolika. Restauracja urządzona jest bardzo przyjemnie i przytulnie, menu jest również w języku polskim. Zamówiliśmy gulasz z dwoma rodzajami knedlików - bułczanymi (houskovymi) i nadziewanymi boczkiem (spekovymi), świętomarcińską kaczkę nadziewaną z bułczanymi (houskovymi) i ziemniaczanymi (bramborovymi) knedlikami oraz pieczeń z wieprzowiny z knedlikami ziemniaczanymi. Dania bardzo smaczne, kapusta miękka, przyrządzona na czeski sposób - słodkawa. Przed daniami na stole został postawiony koszyk z pieczywem, którym można było się częstować do woli. Na zakończenie miły gest - dostaliśmy pyszne, słodkie winogrona w gratisie :). Udana, dobra kolacja.

Dziękujemy, TuBylam
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre ale: obsługa niezbyt uprzejma, nastawiona na kolejnych klientów. Zaskakująco drogie piwo - w karcie nie było cen. Nie żałujemy ale lekki niedosyt pozostał. Polecamy kaczkę i wołowinę z knedlami

Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne. Smaczne. Doprawione. Jednakże cena nieadekwatna do jakości. Za 2 dania i napoje zapłaciliśmy 1255 kc. To ponad 220 pln- za taka cenę można zjeść lepsze dania w Pradze.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, _ukaszc639
Zrecenzowano 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, polecamy na 100%
Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa
Przyjazne również dla piesków❤️

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, szymrym

Mustek Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mustek Restaurant? Podziel się wrażeniami!