“Wspaniale”

Malostranské hospůdky U Tří Zvonků
Nr 1 501 wśród 5 850 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Okolica: Malá Strana (Mała Dzielnica)
Zrecenzowano 4 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystkie dania rewelacyjne - bez przerostu formy nad treścią, ale też nie dania "barowe". Idealnie kruche mieso, wspaniale przyprawione sosy, świetne wino z Moraw. Każde kolejne danie jak najbardziej "w punkt".

1  Dziękujemy, mtrze

Zrecenzowano 18 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

piwo dobre ale to akurat w Pradze jest normą, całe wrażenie zepsuła próba doliczenie nam do rachunku 300 koron za danie którego nie jedliśmy . Nie polecam

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do tej restauracji zupełnie przez przypadek. Zamówiliśmy polędwiczki z knedlikami. Wszystko było bardzo dobre. Polecam piwo Krasovice. Jest przepyszne Obsługa bardzo miła

Dziękujemy, Ania867
Zrecenzowano 13 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja sympatyczna z miłą obsługą. Jedzenie smaczne. Polecana kaczka rzeczywiście bardzo dobra, choć jadłam w życiu lepsze. Knedliki (chyba) z suszoną śliwką za to wymiatają :)

Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano 3 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja, która można łatwo przeoczyć, bo drzwi frontowe wyglądają jak zwykła brama wjazdowa. Do wejścia do środka zachęcają rozłożone menu na stoliku. Samo wnętrze bez szału ale może być. Menu w wielu językach(nawet po polsku, bo to nie reguła a Pradze), także z kelnerem da się rozmawiać po polsku, angielsku, francusku i niemiecku a może i więcej. Jedzenie smaczne, dużo lokalnych dań, czyli np łazanki i knedle. Tłusto, no ale domena czeskich dań. Ceny w porządku, spokojnie można się zmieścić w 600Kc za dwie osoby piwem i deserem.

Dziękujemy, Yimmir

Malostranské hospůdky U Tří Zvonků — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Malostranské hospůdky U Tří Zvonků? Podziel się wrażeniami!