Praga

“Porażka!!!”
Malostranska Pivnice — recenzja

Malostranska Pivnice
Nr 5 005 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 6 września 2019

Wszystkie opinie to czyste fakty!!
Orzeszków nie było ale za precle trzeba płacić, chociaż wyglądają jak poczęstunek.
Potrawy, no nie ma szału ale rachunek jest bardzo bolesny, bo doliczają oplaty za nakrycie, napiwek ale smazony ser z frytkami to ser 209kc a frytki 49kc podobnie za gulasz 229kc a za knedle 49kc., precle to 150kc za 10 szt. Pocieszenie calkiem dobre i nie drogie piwo 44,9kc. Ale dziękuję, nigdy wiecej!!!

Dziękujemy, Małgorzata K

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety powyższe negatywne opinie są prawdziwe. Niestety dla nas za późno je sprawdziłam już zamówiliśmy jedzenie i nie można było jakoś się wycofać.
Jedzenie bardzo bardzo bardzo słabe. Smażony se okay, ale tyraj filozofii wielkiej nie ma. Syn wziął sobie zupę. Niestety to nie była zupa a woda czymś zabarwiona. Do tego zamówił gulasz( i to prawda co czytałam we wcześniejszej opinii, o 4 kawałkach mięsa) mój syn dostał całe 5!!!!!!!! W dodatku tez zupełnie nie doprawione Oczywiście biedny nastolatek który potrafi zjeść krowę z rogami nie najadł się i musieliśmy odmówić dla Noego jeszcze jedno danie. Poza tym jeżeli nie chcecie płacić extra za precle to ich nie ruszajcie. To nie jest poczęstunek od lokalu. Nie nie nie. To tylko kolejny chwyt aby z was wyciągnąć pieniądze.
I z napiwkami to prawda. Kelner WYZNACZA minimum napiwku. To nie ze ty dasz tyle ile uważasz. Nie nie będzie stać nad tobą i czekać aż dostanie tyle ile uważa.
Uciekajcie stamtąd bo to są naciągacze. Polecam inne restauracje np Kožlovna apropos po drugiej stronie mostu gdzie są UCZCIWE porcje smaczne i nikt nie wymusza napiwku.

Dziękujemy, ewamojza
Zrecenzowano 5 maja 2019

Jeśli ktoś z Was już tam trafi (czego bardzo nie polecamy) to zwróćcie uwagę na rachunek. Obsługa powiedziała, że nie możemy zapłacić kartą (mimo, że na stronie restauracji jest informacja o takiej możliwości). Zapytaliśmy zatem czy możemy zapłacić w euro. Kelnerka wróciła i powiedziała, że kwota do zapłacenia to 100Eur co wg nas już bez liczenia wydało się kwotą wyraźnie zawyżoną. Poprosiliśmy o rachunek. Najpierw powiedziała, że nie można go wydrukować, następnie zafałszowała płatność na wyświetlaczu (suma nijak się nie zgadzała). Pomijamy doliczenia za nakrycie, za precelki zabrane nam sprzed nosa przed wyjściem, napiwek naliczony bez naszej zgody. Na wyraźne żądanie rachunku choćby wypisanego ręcznie w cudowny sposób udało się go wydrukować i suma na nim była 73Eur.Jedzenie poniżej przeciętnej. Niektóre potrawy w ogóle nie doprawione inne przesolone. Woda mineralna dwa razy droższa od piwa - 0.33l 3 Eur. Po wyjściu przez dłuższy czas nie mogliśmy się otrząsnąć z niemiłego wrażenie, że byliśmy poddani ordynarnej próbie oszustwa.

Dziękujemy, KasiaDoman
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

NIE POLECAM. Gdy weszliśmy, na stole stały precelki i orzeszki. Precelków było 5, a na paragonie jest 10, na pytanie kelnera, że przecież ich nie zamawialiśmy, a ponadto było ich 5, a nie 10 kelner stwierdził, że nie może juz zmienić paragonu, bo zamknął rachunek. Na dwie żuły gulaszowe i dwa plasterki serów czekaliśmy ponad 1,5h mimo, że nie mieli dużo klientów. Smak potraw bardzo przeciętny- zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, PiotrKos
Zrecenzowano 29 października 2018

Jedzenie w miarę smaczne. Zamówiłem knedliczki z gulaszem - dobre, ale mało gulaszu. Ser prażony dobry i duża porcja. Ogólnie średnio.
Ceny wyższe ze względu na lokalizację (na przeciwko muzeum F.Kafki).
Obsługa niezbyt zachęcająca. Kelner miły, ale nie za bardzo umiał polecić coś, a poza tym do rachunku doliczona obsługa tj. precelki. A osobno doliczany napiwek 10;12,5 lub 15% do wyboru. Napiwku nie można zapłacić kartą tylko gotówką. Z kartą również był problem, bo nagle się okazało, że są jakieś problemy z komunikacją.
Jak ktoś głodny to zje, ale szału nie ma. Natomiast rzeczywiście doliczają za wszystko.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Paweł D

Malostranska Pivnice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Malostranska Pivnice? Podziel się wrażeniami!