“Piękny widok, nic poza tym”
Marina Ristorante — recenzja

Marina Ristorante
Nr 518 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 1 września 2019

Wizyta w Marinie zaczęła się bardzo miło, wcześniej zarezerwowaliśmy stolik i mimo, iż nie ma możliwości rezerwacji na tarasie, to jednak udało nam się na nim usiąść. Widok przepiękny, na most Karola, Hradczany czy też Petrin.Nastrój zniszczył od początku wywyższający się kelner,raczej bez sensu są chamskie komentarze odnośnie tego, co jest piwem a co nie. Zamówiliśmy bolognese i risotto bardzo bardzo średnie, żeby nie powiedzieć nijakie.
Podsumowując, fajne miejsce na wypicie trochę droższego drinka i takie sobie jedzenie, bo jednak płaci się za widok. Miejsce raczej 'sztywne' a obsługa; zależy na kogo się trafi, nam się niestety nie udało trafić na kogoś miłego.

Dziękujemy, Aleksandra M

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Widok z Wełtawy wieczorem na Hradczany wyjątkowy. Dobra kuchnia, makarony risotto jest bardzo ok, pizza może mniej. Uwaga na talerz przystawek owoców morza, wszystkiego po dwie sztuki a cena jak 20 porcji makaronu :)) lubią Czesi oskubać turystów w Pradze ;)

Dziękujemy, Zielona-pietruszka
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Spaghetti z mozzarellą bardzo bardzo dobre. Obsługa ... cóż, mogło by być lepiej. Widoki na rzekę suuuper.

Dziękujemy, Marcin Z
Zrecenzowano 5 maja 2019

Pyszne jedzenie i wspaniała obsługa. Ceny dość wysokie, ale jakość dań to rekompensuje. Na pewno wrócimy tu ponownie.

Dziękujemy, AnnaMajPoland
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, piękny widok, profesjonalna obsługa. Bardzo polecam!
Byliśmy z rodzina z dzieckiem.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, martagi90

Marina Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Marina Ristorante? Podziel się wrażeniami!