“Nie polecam.”
Cafe Boulevard — recenzja

Cafe Boulevard
Nr 5 083 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: Nové Město (Nowe Miasto)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecam ze względu na bardzo duże „zaokrąglanie” cen. Rachunek (nie licząc napiwku!) różni się znacznie od tego na karcie menu. Lokalizacja za to bardzo dobra.

Dziękujemy, dami_te_pe

Zrecenzowano 27 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na filiżankę kawy, campari czy kufel tradycyjnego czeskiego piwa. Kawiarnia umiejscowiona na rogu krzyżujących sie ruchliwych ulic Pragi. Wyśmienite miejsce do podziwiania życia stotlicy Czech latem jak i zima, gdyż stoliki latem stojące na ulicy zima chronione są szklanymi oknami i szklanym dachem. Jedyny mankament to dozwolone palenie papierosów. To mnie zadziwia w Pradze- jak można jeść i pic w miejscu gdzie sie pali papierosy?! I to całkowicie legalnie i bezkarnie... Skansen Europy.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, nata03
Zrecenzowano 7 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Makaron z kurczakiem curry bardzo średni. Owszem,duża porcja, ale makaron trochę suchy i kurczak również. Zielona herbata w ogole nie chciała sie zaparzyć i smakowała jak zwykła woda. Pani kelnerka bardzo miła, jednak kasował nas inny kelner. Trochę mnie to zdziwiło, gdy przyniósł rachunek i stał i czekał az zapłacimy oraz podliczał na kalkulatorze ile musimy mu dać napiwku. Trochę krępująca sytuacja, gdyż w spokoju nie można samemu przeanalizować rachunku. Jedynym plusem jest dobra lokalizacja tego lokalu. Przeszklone ściany umożliwiają widok na ulice i budynki.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, paulinaai
Zrecenzowano 17 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Trzymajcie się z daleka od tego miejsca. Piwo kosztuje cztery razy więcej niż wszędzie dookoła. Kelner jak mi pokazał rachunek to myślałem, że mu się coś pokręcił w kalkulatorku lub w głowie ;)
Omijać

Dziękujemy, GrzegorzU_13
Zrecenzowano 14 lipca 2014 z urządzeń przenośnych

Omijać z daleka!!! Długo sie czeka na zamowienie . Obiady bardzo złe, mięso nie pierwszej świeżości ( przynajmniej tak mi sie trafiło) nie wspomnę ze ceny to juz maja naprawde jak z kosmosu!!! Generalnie nie polecam!!! Rozczarowanie gwarantowane i niesmak tez.

Dziękujemy, milesia1974

Cafe Boulevard — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Boulevard? Podziel się wrażeniami!