“5*”
Cafe Lounge — recenzja

Cafe Lounge
Nr 127 wśród 5 850 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Czeska, Międzynarodowa, Kawiarnia, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Malá Strana (Mała Dzielnica)
Zrecenzowano 16 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Do Cafe Lounge nechodime casto, je to na druhem brehu reky,nez se pohybujeme, ale chyba! Co musim vypichnout krome krasnyho art deco interieru a jidla, tak obsluha! Kokretne slovensky hovorici cisnik, ktery mi dokaze svym zapalenim a radosti z prace neskutecne zvednout naladu! Je clovekem na svym miste! Nebyt jeho, je moje nadseni o trosicku min pompezni!
Jinak na zahrati v zime doporucuju Hot Lemon, velka dobrota. Kava moc dobra, jen si misto svyho flat white davam grande cappucino, mne proste to servirovani ve skle vadi.. Ocenuju nabidku min tradicnich napoju (London fog) a doporucuju spaldove livanecky se svestkovym prelivem!
A uz se moc tesim,az nekdy zavitam na obed/veceri, co jsem tak okukovala,tak vse vypadalo moc dobre :)

Dziękujemy, Kristin_Betulla

Zrecenzowano 8 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo przyjemny, w starym stylu, na parterze eksluzywnej Rezydencji, pomimo tego ceny nie odstraszają. Do g. 11 menu śniadaniowe, pózniej można zamówić dania obiadowe. Nie ma problemu z wejściem z małym pieskiem. Polecam dania obiadowe, jak i przepyszne desery.
PS - żeby trafić, trzeba zboczyć z utartych szlaków turystycznych. Klienci raczej miejscowi, co stanowi rekomendacje tego miejsca. Polecam.

Dziękujemy, Ka O
Zrecenzowano 19 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

O Cafe Lounge dowiedziałem się z bardzo dobrego przewodnika, w którym polecane są miejsca niestandardowe. Rzeczywiście kawiarnia robi wrażenie. Nie tylko z powodu miejsca (cicha, spokojna uliczka), ale również wystroju. Bardzo przyjemne wnętrze, piękna muzyka. Szczególnie polecam tiramisu z malinami oraz pyszną kawę.

Dziękujemy, SJarek
Zrecenzowano 15 grudnia 2015

Jedliśmy tam dwa razy śniadanie. Było fantastyczne. Obsługa bardzo miła, szybko, a śniadanie wyborne. Próbowałam dwie różne wersje śniadania i wszystko bardzo świeże, smaczne za każdym razem. Kawa fantastyczna. Polecam. Blisko hotelu w którym mieszkaliśmy. Czynne od 9.00. Wygląda na to że warto wcześniej rezerwować, za każdym razem udało nam się dostać stolik, ale wiele osób miało rezerwację. W niedzielę mieli komplet osób równo o 9.00.

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 26 października 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa za każdym razem! Ceny na każdą kieszeń. Skromna karta menu tak ze nie trzeba długo sie zastanawiać co zjesc. A Dania są przepyszne zwłaszcza polecam śniadania! Ogólnie wewnętrzne pokazuje klasę i jest bardzo przytulnym miejscem. Za każdym razem kiedy zwiedzam Pragę wiem ze właśnie tam zjem smacznie i tanio

Dziękujemy, Kinga K

Cafe Lounge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Praga, Bohemia
Praga, Bohemia

Byłeś(-aś) w Cafe Lounge? Podziel się wrażeniami!