“Bardzo polecam”
Restaurace Lavicka — recenzja

Restaurace Lavicka
Nr 206 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska, Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Žižkov
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dwa dni temu bylismy w Restaurace Lavicka.
Zaczne od tego,ze miejsce jest bardzo urokliwe-polozone z dala od centrum,bez dzikich tlumow,zadbany i przytulny ogrod oraz wnetrze.
Obsluga tez bardzo mila i sprawna.
Ja jadlam potrawe z kasza bulgur i warzywami ( nie jem miesa) i byla przepyszna.
Moj partner,typowy miesozerca jadl udziec jagniecy i pieczen wolowa.
Byl zachwycony!
Na deser wzielismy sernik-nie zachwycil nas ( jak dla nas za duzo czekolady) ale zjedlismy ze smakiem.
Ceny nie niskie ale tez nie pod sufit.
Polecam goraco!

Dziękujemy, zofiab301

Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy będący w okolicy powinien zaglądnąć do tej restauracji cudowne wspaniałe wyśmienitym smaku nie tylko miejsce ale każda potrawa jaką serwuje te restauracja tatar z łososia, gulasz z knedlikiem, żeberka czy też carpaccio z ananasa. Na pewno tam jeszcze wrócimy

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AsiaF134
Zrecenzowano 12 października 2017

Bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie < 10 Euro. Mały wybór piw - tylko jeden rodzaj - za to ogródek urokliwy. Zupełnie nieoczekiwane odkrycie jak się wchodzi z ulicy.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Adam C
Zrecenzowano 19 września 2016

Restauracja jest bardzo klimatyczna, zwłaszcza jej przeszklona część z tyłu budynku. Jedzenie jest przepyszne, z pewnością wrócę tutaj podczas kolejnego pobytu w Pradze.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Karolina J
Zrecenzowano 7 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo przyjazna. Pyszne świeże jedzenie. Pierś z kaczki to poezja. Grillowany tuńczyk jest wprost cudowny. Wino i piwo w przyzwoitych cenach. Super ogródek. Polecam z całego serca.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Cogito62

Restaurace Lavicka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurace Lavicka? Podziel się wrażeniami!