“peczene koleno kategorii pierwszej”
Baracnicka Rychta — recenzja

Baracnicka Rychta
Nr 290 wśród 6 406 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 17 czerwca 2018

w lato można usiąść na świeżym powietrzy w cieniu, pyszne przekąski - praska szynka, utopeńce, świetne peczene koleno - golonka w towarzystwie pysznego piwka, robią tez świetny chrzan z jabłkiem, do szynki czy golonki pasuje rewelacyjnie

Termin wizyty: maj 2018
3  Dziękujemy, Zbigniew P

Zrecenzowano 24 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna kaczka oraz pasztet z kurzych wątróbek;) lokal sympatyczny można w nim odpocząć przy dobrym piwie .

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, D5601CGbarbarac
Zrecenzowano 8 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, pomocna i uśmiechnięta. Ceny umiarkowane. Po prostu było pysznie. Z całą stanowczością miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, kubak469
Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Gulasz i kaczka zdecydowanie na 5/5. Rewelacyjna, typowo czeska obsługa, ceny bardzo dobre, gulasz poniżej 200 Kc, kaczka niewiele więcej. Do picia Pilsner w dobrej cenie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, lukaszszewczyk
Zrecenzowano 27 maja 2017

Przepyszne jedzenie, podane bardzo sprawnie, mimo że byliśmy pierwszymi klientami przed południem. Obsługiwała nas przemiła pani, która widząc, że usilnie próbowałam dukać po czesku, sama ułatwiała komunikację, mówiąc trochę po polsku ;) Świetny, tradycyjny wystrój i fajna ludowa muzyka. Słusznych rozmiarów porcje (ledwo zmieściłam ;) ), ceny najlepsze spośród okolicznych miejsc - na pewno tam wrócę przy następnej okazji.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, cezet180

Baracnicka Rychta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baracnicka Rychta? Podziel się wrażeniami!