“Wizyta dzięki rekomendacją Trip Advisor.”
Baracnicka Rychta — recenzja

Baracnicka Rychta
Nr 291 wśród 6 412 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 8 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła, pomocna i uśmiechnięta. Ceny umiarkowane. Po prostu było pysznie. Z całą stanowczością miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, kubak469

Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie. Gulasz i kaczka zdecydowanie na 5/5. Rewelacyjna, typowo czeska obsługa, ceny bardzo dobre, gulasz poniżej 200 Kc, kaczka niewiele więcej. Do picia Pilsner w dobrej cenie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, lukaszszewczyk
Zrecenzowano 27 maja 2017

Przepyszne jedzenie, podane bardzo sprawnie, mimo że byliśmy pierwszymi klientami przed południem. Obsługiwała nas przemiła pani, która widząc, że usilnie próbowałam dukać po czesku, sama ułatwiała komunikację, mówiąc trochę po polsku ;) Świetny, tradycyjny wystrój i fajna ludowa muzyka. Słusznych rozmiarów porcje (ledwo zmieściłam ;) ), ceny najlepsze spośród okolicznych miejsc - na pewno tam wrócę przy następnej okazji.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, cezet180
Zrecenzowano 29 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Knajpa rewelacja! Jedzenie bardzo dobre, chociaż trochę letnie. Ale atmosfera i obsługa nie z tej ziemi! Genialne czeskie wino!

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, 533maciekr
Zrecenzowano 26 marca 2017

Jeden z lokali który na pierwszy rzut oka może nie zachęca ale zdecydowanie warto tutaj zajrzeć i spróbować pysznej Czeskiej kuchni. Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna. Niedrogo jak na tą część miasta.

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, Kamil K

Baracnicka Rychta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baracnicka Rychta? Podziel się wrażeniami!