“Pyszne jedzenie”
Baracnicka Rychta — recenzja

Baracnicka Rychta
Nr 290 wśród 6 406 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 26 marca 2017

Jeden z lokali który na pierwszy rzut oka może nie zachęca ale zdecydowanie warto tutaj zajrzeć i spróbować pysznej Czeskiej kuchni. Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna. Niedrogo jak na tą część miasta.

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, Kamil K

Zrecenzowano 25 lutego 2017

Polecam, naprawdę smacznie, miła obsługa, szybko i pprawnie
Doporučil bych, opravdu chutné, přátelský servis

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, KrzysztofS1253
Zrecenzowano 16 stycznia 2017

Ciekawy lokal w klimacie starej Pragi. Z wystrojem współgrała płynąca z głośników muzyka (standardy z lat 50-60). Obsługa bardzo sprawna i kompetentna. Karta dań dosyć krótka, ale dania zróżnicowane (w ramach dań dnia trafiliśmy na łososia, kaczkę i jakiś mix mięs). Za 2 dania główne (naprawdę duże porcje) i 2 ciemne piwa zapłaciliśmy ok. 80 zł. Przy pobycie na Hradczanach warto tu zajrzeć :)

Termin wizyty: styczeń 2017
1  Dziękujemy, Ela x
Zrecenzowano 29 lipca 2016

Będąc w restauracji skusiliśmy się wraz z moim chłopakiem na półmisek mięsa: golonka, żeberka, boczek, Jako dodatki podano pieczone pieczarki, placki ziemniaczane oraz ogórki i marynowane warzywa. Było bardzo smaczne, jednak nie dalismy rady zjeść wszystkiego. Trzy osoby spokojnie mogą to zamówić. Cena bardzo przystępna, jak za taką ilość jedzenia. Piwo przepyszne. Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna.

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, paaula30
Zrecenzowano 5 marca 2016

Polecam zupę czosnkową, pyszna kaczka z kapustą i knedlami. Byliśmy większą grupą znajomych i nie było problemów z miejscem duże przestronne stoły których brakowało w innych restauracjach.Przyjemna obsługa. Bardzo smacznie

Termin wizyty: marzec 2016
1  Dziękujemy, Marlena S

Baracnicka Rychta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baracnicka Rychta? Podziel się wrażeniami!