“Dobre piwo, przeciętne jedzenie”
Lod Pivovar — recenzja

Lod Pivovar
Nr 528 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny pomysł, żeby urządzić mikrobrowar. Zamówiliśmy gulasz, był dość specyficzny. Mięso trochę za krótko było duszone przez co było gukowate, dodatkowo w gulaszu dominował czosnek. Piwo to już inna bajka, próbowałem 3 i każde było bardzo dobre. Lekki jasne było czyste w smaku z dobrze zaznaczoną goryczką, IPA owocowa, mocno chmielowa, goryczkowa, a ciemne dobrze palone z aromatami gorzkiej czekolady. Podsumowując ciekawe miejsce z dobrym piwem.

Dziękujemy, Hermod_99

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo tanie piwo własnej produkcji. Chyba najsmaczniejsze jakie tym razem piliśmy w Pradze. Jedyny minus to bardzo długie oczekiwanie na zamówienie, którym było tylko piwo.

Dziękujemy, PodrozeMiD
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo faktycznie dobre i warzone na łodzi. Jedzenie również smaczne. W sumie wszystko ok oprócz tego, że to nie pływa, ani nawet nie odbija kawałek od brzegu. Stoi natomiast przy ruchliwej ulicy bulwarowej co powoduje, ze spędzenie tam czasu miło jest dość trudne ze względu na duży hałas.

Dziękujemy, 469marcind
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre piwo, kilka rodzajów piwa warzonego na barce. Bardzo fajny pomysł na zlokalizowanie restauracji.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, eleQ1959
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pomysł na browar na łodzi, to strzał w dziesiątkę. Polecam wejść na sam dół, wzdłuż okien znajdziecie liczne książki i kilka czeskich gier. Oczywiście są rownież kadzie. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Opethowa

Byłeś(-aś) w Lod Pivovar? Podziel się wrażeniami!