“Dobre”
Cafe Na hlas — recenzja

Cafe Na hlas
Nr 80 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Okolica: Žižkov
Okolica: Žižkov

Śniadanie bardzo ładnie podane, porcje nie są skąpe, idzie się najeść. Przepyszna herbata i gorąca czekolada. Szkoda tylko, że nie jest trochę taniej ale mimo wszystko miejsce jest godne polecenia

Dziękujemy, O1987OAaleksandrap

Dobre śniadania, kawka pyszna, polecam brać śniadanie angielskie, ceny moim zdaniem odpowiednie za 2 śniadania plus 2 kawki koło 350 koron

Dziękujemy, MateuszH192
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerki nie chciały obsłużyć grupy 10 osób, mimo ze zaznaczyliśmy ze mozemy siedzieć przy różnych stolikach. Panie kazały czekać nam na wolne stoliki, a gdy zwalniały sie miejsca bezczelnie wpuszczały kolejnych klientów którzy byli za nami w kolejce oczekujących. Do tego wykazały niepohamowana radość kiedy zdecydowałyśmy sie opuścić lokal. Całkowity brak kultury i profesjonalizmu.

1  Dziękujemy, agasadrak
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa jak w najlepszej włoskiej kawiarni.
Bardzo miła obsługa. Przyjemne miejsce. Zamówiliśmy jajecznicę, tosty, croissanta i śniadanie angielskie. Razem z kawą koszt 85 zł.

Dziękujemy, magdalenasL7308DM
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pysznie, bardzo miła obsługa. Za śniadanko angielskie i paryską pyszną herbate zapłaciłam około 8eur. Polecam każdemu :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Seaside766747

Cafe Na hlas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Praga, Bohemia

Byłeś(-aś) w Cafe Na hlas? Podziel się wrażeniami!