Praga

“Uwielbiam to miejsce!”
Restaurant U Glaubicu — recenzja

Restaurant U Glaubicu
Nr 361 wśród 6 581 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Scena barowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Praga 1 (centrum)
Zrecenzowano 4 września 2019

Mam przyjemność jeździć do Pragi od 5 lat i za każdym razem, obowiązkowo jem obiad w tym miejscu. Łatwo trafić, lokalizacja jest świetna. Co prawda czasem ciężko o miejsce, ale warto zaczekać - dania są sycące, a ceny naprawdę przystępne, nawet jak na studencki budżet ;) Obsługa miła, zawsze uśmiechnięta. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, madejocha

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Polecam ! Świetne miejsce z przystępnymi cenami i milą obsługą. Jedzenie lokalne, bardzo dobre i porządne porcje. Piwo okolo 30 koron wiec cena bardzo dobra. Ciezko o miejsce ale nic dziwnego - restauracja blisko mostu Karola ze swietna kuchnią. Polecam rezerwacje za wczasu, my w wakacyjny poniedzialek wieczorem czekalismy na stolik okolo 20 minut.

Dziękujemy, Ka J
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny lokal z pysznym jedzeniem i tanim piwem :) smażony ser oraz gulasz wołowy wprost fenomenalny. Knajpka na pierwszy rzut oka jak jedna z wielu ale jedząc tam raz będzie się chciało wrócić ! Miła obsługa, wszystko sprawnie wydawane.

Dziękujemy, tomalopl
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcesz spróbować prawdziwych czeskich specjałów szczerze polecam to miejsce.
Gulasz wołowy- podany w smacznym chrupiącym chlebie, mięso rozpływa się w ustach - pyszny.
Knedle ziemniaczane z nadzieniem z wędzonego boczku podane ze słodko-kwaśną zasmażaną kapustą, odrobiną sosu (chyba pieczeniowego) oraz prażoną cebulą - sztos!
Tanie piwo.

Dziękujemy, K8765ALmonikaw
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja prezentuje klimat tradycyjnej restauracji czeskiej i nie rozczaruje się nikt kto zamówi ich danie. Super smażony ser, dobry gulasz. Obsługa sprawnie obsługuje gości! Warto wejść i zamówić coś dla siebie!

Dziękujemy, szymonw917

Restaurant U Glaubicu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant U Glaubicu? Podziel się wrażeniami!