“Nigdy więcej”
Kavarna Obecni dum — recenzja

Kavarna Obecni dum
Nr 862 wśród 6 575 Restauracje (Praga)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)

W fajnym miejscu, gdzie chętnie by się posiedziało, ale po bardzo złym doświadczeniu nigdy więcej... Poszedłem na śniadanie. Zamówiłem m.in. kawę i omlet warzywny. Kawa dotarła już letnia po 15-20 minutach czekania, a omlet jeszcze później. Po sól i pieprz musiałem się sam pofatygować. Ale i te przyprawy nie pomogły, bo omlet był po propstu zły. Zbity, twardy, z warzyw tylko plastry pomidora, jajka z kartonu bez jakiegokolwiek smaku... Naprawdę to było po prosty obrzydliwe. Kawa też bardzo słaba.

Dziękujemy, JASAWIT

Zrecenzowano 21 maja 2018

To tu właśnie kręcono sceny do znakomitego filmu pt: Zaklęte Rewiry" i niezapomnianymi kreacjami Romana Wilhelmiego i Marka Kondrada!

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, RobertFornalski
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

Upalne popołudnie , nic tak dobrze nie wpływa na samopoczucie jak zimny ciemny Kozel (rewelacyjne piwo) i doskonała kawa. Kawiarnia wewnątrz robi wrażenie , przypomina klimatem czasy Austro-Węgier. Nie jest to miejsce może tanie ,ale klimatyczne , jeżeli chcemy napić się piwa taniej są inne miejsca , które mają swój miejscowy klimat.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, maxren
Zrecenzowano 28 października 2015

warto odwiedzic chocby dla samego wystroju, dla przepięknej secesji i atmosfery. Same potrawy są już mniej ważne i mniej ważne są pieniądze : )

Termin wizyty: listopad 2014
Dziękujemy, Tomasz C
Zrecenzowano 4 sierpnia 2015

Śniadanie... w stylu francuskim. Smaczne pieczywa, dżem oraz kawa + sok pomarańczowy. Obsługa na poziomie dobrym - bez specjalnego entuzjazmu z mojej strony, ponieważ chciano mi wmówić, że zamawiałam jajka na śniadanie :) Jednak największe wrażenie zrobił na mnie budynek! Przepiękne miejsce.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Joanna K

Kavarna Obecni dum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kavarna Obecni dum? Podziel się wrażeniami!