“Pysznie oraz miło:)”
Creme De La Creme — recenzja

Creme De La Creme
Nr 7 wśród 197 Desery (Praga)
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Okolica: Staré Město (Stare Miasto)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, kto w trakcie zwiedzania Pragi ma ochotę na chwile odpoczynku w miłej kawiarni!!!!!

Dziękujemy, paulinap161

Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedne z najlepszych lodów jakie jadłem. Smak jest pełny i naturalny. Z czystym sumieniem mogę polecić - miejsce „must visit”!

Dziękujemy, miko2095
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne lody! Idealny smak, miła obsługa w lokalu. Polecam bardzo przy okazji wizyty w Pradze. Lokalizacja bardzo blisko mostu Karola też zachęcająca.

Dziękujemy, magdalenasL7308DM
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tu nie ma co pisać,poprostu przepyszne lody.Mega smak,mega porcje,dwie gałki i ledwo zjedliśmy.Reasumując,polecam gorąca .
PS.Przemiła obsługa,dziewczyny bardzo miłe i uśmiechnięte .

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, anielka2016
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto pokierować się recenzjami. Lody pyszne. Mała porcja dwa smaki - ledwo dałem radę. Dziś znów idziemy. Polecam gorąco siąść w głębi w małym uroczym ogródku. Przy wyjściu dzbanki z woda i szklaneczkami by się napić.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin G

Creme De La Creme — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Praga, Bohemia

Byłeś(-aś) w Creme De La Creme? Podziel się wrażeniami!