“Przecietnie”

Plzenka - Duli restaurant
Nr 49 wśród 185 Restauracje (Liberec)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy dość przeciętnej jakości dania kuchni czeskiej i popiliśmy czeskim urquelem, który najprawdopodobniej "ochrzczony" był wodą, bo nie miał wiele wspólnego ze smakiem tego piwa poznanym wcześniej.

Dziękujemy, przemo6969

Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mamy 21 wiek, a w tym miejscu jeszcze są przed zdobyciem księżyca. Spocony kelner w okularach uśmiecha się do momentu gdy wszyscy chcą zapłacić kartami kredytowymi. Spocony kelner w okularach informuje że można płacić tylko jedną kartą na stół. Generalnie piwo do wypicia, reszty nie polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Zapecki
Zrecenzowano 8 września 2018

Restauracja położona w jednej z uliczek tuż obok rynku. Dwa piętra, taras, ogródek i do tego smaczna czeska kuchnia, szybka i miła obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dario T
Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Fatalne jedzenie czeskie. Naprawdę nie polecam. Byłam bardzo rozczarowana. Wzięliśmy różne czeskie potrawy, ale wszystko było niesmaczne. Obsługa średnia.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, malgorzataj21
Zrecenzowano 1 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, duzo ludzi, bardzo mila obsluga, jedzenie dobre w przyzwoitych cenach. Można płacić kartą.

Termin wizyty: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Lukabrazi

Plzenka - Duli restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Liberec, Liberec Region

Byłeś(-aś) w Plzenka - Duli restaurant? Podziel się wrażeniami!