Karlowe Wary

“Pysznie i dużo ”
Velkopopovicka pub — recenzja

Velkopopovicka pub
Nr 12 wśród 190 Restauracje (Karlowe Wary)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto wspiąć się na ta górę aby tam zjeść- pyszna golonka i przemiła obsługa. Jedzenie aż się rozpływało w buzi, a porcja ogromna. Wszystko świeżutkie i przepysznie doprawione. Polecam z czystym sercem

Dziękujemy, mikahanna

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż tu dużo pisać. Po prostu genialna czeska kuchnia za bardzo dobre pieniądze. Gigantyczne przepyszne porcje. Po prostu WYPAS. Bardzo przyjazny personel.

Dziękujemy, Piotr L
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Sugerując się pozytywnymi wpisami na portalu odwiedziliśmy to miejsce dwa razy.. raz w porze poobiedniej , drugi raz w "godzinach szczytu ".. jedzenie jest poprawne - jednak bez efektu Wow ale obsługa wredna i nieprzyjemna. Zwłaszcza Pan robiący miny za plecami klientów. Nie polecam. Pierwszy raz ktoś zamknął mi ostentacyjnie " kratę " przed nosem i rzucił na schody kartkę " brak miejsc".. ten pub ma rtlu gości z prostego powodu. W tej części miasta nie ma po prostu gdzie zjeść ale radzę wszystkim poszukajcie innego miejsca. Obrażona mina kelnera i chamskie czeskie odzywki potrafią obrzydzic najlepszą wyprawę..

1  Dziękujemy, FarAway206434
Zrecenzowano 3 stycznia 2019

Polecam to miejsce na obiad, ale lepiej zrobić wcześniej rezerwację. Bardzo miłe panie i dobre jedzenie. Czas oczekiwania też nie jest bardzo długi a ceny są przystępne.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, monika_wisnia
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do Velkopopovickiej trafiliśmy z polecenia....na TripAdvisor.
Zachęceni opiniami wspinaliśmy się na górę. Do restauracji weszliśmy, było pusto. Zajęliśmy stolik i w okamgnieniu pojawiła się uśmiechnięta kelnerka. Za chwilę podszedł kelner po zamówienie.
Każdy z nas wziął coś innego, byliśmy we 4. Zupa dnia, wieprzowy kotlet w placku ziemniaczanym, szaszłyk, golonka, gulasz. Do tego oczywistym było zamówienie piwa.
Po kilku chwilach dostaliśmy złociste i ciemne piwo. Następnie zupę. Po około 15-20 minutach "wjechały" dania główne.
Tutaj szok - porcje są ogromne. Nie ma możliwości, żeby się nie najeść.
Golonka :) świetnie przygotowana, ze skórką, której nie jadłem. Chrzan świeży, musztarda dobra. Danie na bardzo wysokim poziomie. Jedynym słowem pyszne.
Spróbowałem jeszcze wieprzowiny w placku ziemniaczanym. Polecam bo to bardzo dobry pomysł.
Nikt z nas nie miał zastrzeżeń do posiłku. Wręcz przeciwnie, wszystko nam smakowało.
Byliśmy tak zajęci jedzeniem, że nawet nie zauważyliśmy kiedy restauracja zapełniła się ludźmi.
Obsługa kelnerska powinna być wzorem dla wielu tego typu biznesów.
Za obfity obiad, który był pyszny zapłaciliśmy 1600 koron. Warte każdej wydanej korony.
Jeśli masz okazję odwiedzić Velkopopovicką zrób to! Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, mabut2017

Velkopopovicka pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karlowe Wary, Karlovy Vary Region

Byłeś(-aś) w Velkopopovicka pub? Podziel się wrażeniami!