“Cudownie spędzony wieczór wśród znajomych ”
Satlava — recenzja

Satlava
Nr 1 wśród 116 Restauracje (Hradec Kralove)
Kuchnie: Europejska, Czeska
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem w Hradec Kralove podczas długiej podróży. Aplikacja podpowiedziała nam to miejsce i bardzo się cieszymy, że ty trafiliśmy.
Byliśmy we czworo. Obsługa bardzo miła i pomocna, bariera językowa nie istniała, jedzenie wyśmienite, deser (pomarańczowe tiramisu i Pavlova) niesamowite. Oczywiście pyszne piwko.
Ceny przystępne. Samo miejsce w środku piękne, okolica idealna na spacer.
Gorąco polecamy.

Dziękujemy, Adrianna S

Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Wracajac z Pargi postanowilismy odwiedzic Hradec Kralove i zjesc obiad. W Satlavie zamowilismy mieso z jelenia w czerwonym winie z lasagnia. Bardzo dobrze przyrzadzony mieso. Wino bardzo dobre.Pieknie urzadzona restauracja i mila obsluga. Na pewno wrocimy..

Dziękujemy, Aneta T
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pure, kotlet wieprzowo drobiowy i do tego sałatka z ogórka. Wszystko pyszne miła obsługa poza tym 300m od restauracji jest duży parking polecam

Dziękujemy, RyszardG106
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W oparciu o TripAdvisor wybraliśmy się do tej restauracji w drodze z Pragi do Polski. Jedzenie naprawdę pyszne, świeże, smak doskonały, czuc że składniki najwyższej jakości. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Katarzyna H
Zrecenzowano 23 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie i w przyzwoitej cenie. Wnętrze zadbane, obszerne o ciekawym wystroju. Obsługa bardzo miła. Dania fajnie podane.

Dziękujemy, Łukasz S

Satlava — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hradec Kralove, Hradec Kralove Region

Byłeś(-aś) w Satlava? Podziel się wrażeniami!