“Góralska muzyka”
Karczma U Zapotocznego — recenzja

Karczma U Zapotocznego
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Ząb)
Zrecenzowano 4 września 2019

Ceny bardzo przystępne, jedzenie smaczne. Obsługa może być. Dania podawane jak wyjdą z kuchni, więc przy stoliku każdy dostał w innym czasie. Na plus jest muzyka na żywo.

Dziękujemy, lilenci

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilkoma rodzinami na obiedzie. Pierwsza uwaga, że obsługa nie dzieli rachunków np dla każdej rodziny oddzielnie co jest kłopotliwe. Oświetlenie w restauracji chyba celowo słabe aby nie było widać tego co masz na talerzu:-) Posiłki smaczne ale małe. Byliśmy raz i tylko raz.

Dziękujemy, 741mkm
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chce się dobrze zjeść to jest to dobre miejsce. Zasmażana kapusta, pieczone żeberka, pierogi ruskie pierwsza klasa...wszystko za rozsądne pieniądze! Polecam

Dziękujemy, ragnar_lukasz
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, byliśmy grupą,wszystko sprawnie miła obsługa (pozdrawiamy Gucia) i polecamy .Kapela góralska na medal

Dziękujemy, malgorzatag265
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy grzane wino. Po 25 minutach oczekiwania podziękowaliśmy i wyszliśmy. Szkoda bo sam wystrój restauracji przyjemny i klimatyczny. W Zębie zdecydowanie bardziej polecam Karczmę na Wiyrchu

Dziękujemy, mareko762

Karczma U Zapotocznego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Zapotocznego? Podziel się wrażeniami!