Zrecenzowano: 8 września 2019

polecam piękne widoki ,pyszne jedzonko,przemili wlasciciele zwierzątka mile widziane jeździmy tam już 6 lat i nigdy się nie zawiedlismy blisko do stoku restauracje w pobliżu niedaleko termy w 100 procentach polecam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, kachaas
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w tym miejscu okazał się katastrofą.Wynajelismy 4 pokoje dla 4 rodzin z dziećmi więc w zasadzie prawie wszystkie pokoje,które ta Pani posiada.Podczas pobytu mieliśmy poczucie jakby ciągłej kontroli ze strony właścicielki. Aneks kuchenny to za dużo powiedziane. to dwie szafki ,lodówka na wszystkie pokoje i zlew na schodach.Gdy chcieliśmy zagrzać mleko dzieciom na własnej kuchence kręciła nosem.Po dwóch dniach pobytu właścicielka oznajmiła nam ze skończyło jej się drewno do grilla w altance i żebyśmy sobie jak to ujęła"sami zalatwili".W tym miejscu mam wrażenie oszczędza się na wszystkim.Szczególnie na turystach. ŻEBY tego było mało w ostatni dzień załatwiła dla jednej rodziny nocleg u sąsiada, bo podobno ktoś zarezerwowal ten pokoj na booking a ona nie zauważyła.My tez zapłaciliśmy zaliczkę za pobyt od...do Tego juz było za wiele.Wszyscy niezwłocznie opuścilismy to miejsce.Mieliśmy przez ta Panią zepsute wakacje.Przykro mi ale stanowczo NIE POLECAM!!!

Dziękujemy, Bożena K