Katamaran Hotel & Resort(Mangsit)(Świetna cena!)
507 USD
337 USD
  • Bezpłatny parking
Cozy Cottages Lombok(Mangsit)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
44 USD
41 USD
221 USD
211 USD
  • Bezpłatny parking
Jeeva Klui Resort(Mangsit)(Świetna cena!)
366 USD
311 USD
Agoda.com
  • Bezpłatny parking
Jeeva Santai Villas(Mangsit)(Świetna cena!)
253 USD
241 USD
  • Bezpłatny parking
Puri Mas Boutique Resort & Spa(Mangsit)(Świetna cena!)
247 USD
134 USD
  • Bezpłatny parking
Diva Lombok Resort(Mangsit)(Świetna cena!)
41 USD
38 USD
  • Restauracja
Holiday Resort Lombok(Mangsit)(Świetna cena!)
104 USD
84 USD
Priceline
Zrecenzowano 14 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Wraz z znajomymi miałem przyjemność gościć w tym hotelu.
Przez 3 dni przebywaliśmy w willi na wzgórzu , z bardzo ładnym widokiem.
Nieoceniony był nasz kamerdyner Abdul, bez którego ten pobyt już nie byłby taki udany.
W willi wszystko było na najwyższym poziomie.
Posiłki serwowane w willi były bardzo dobre.
Byliśmy tez w hotelowej restauracji na kolacji.
Restauracja i serwowane potrawy były bardzo dobre.
Jedynym minusem była doga dojazdowa z hotelu do willi.

Data pobytu: listopad 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Tomasz U
Zrecenzowano 14 listopada 2016

Bardzo dobry, dość luksusowy hotel z bardzo pomocną i przyjazną obsługą - i bardzo dobrą kuchnią - jedną z lepszym w tej części wyspy Lombok. Hotel dysponuje też dobrym spa. Na uwagę zasługują 3 baseny przelewowe oraz wspaniały widok na morze - szczególnie podczas śniadań i kolacji

Data pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Amiratii
Zrecenzowano 6 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel rewelacyjny, serwis prefekt !!! Wszyscy bardzo serdeczni i mili
Poza tym bardzo cicho, zapewnione warunki do odpoczynku.
Kuchnia rewelacyjna, wszystko przepyszne, gratulacje dla szefa kuchni.
Gorąco polecam.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, agakrok
Zrecenzowano 21 czerwca 2015

Bardzo ekskluzywny hotel dla wymagających gości. Przekłada się to na najwyższy poziom świadczonych usług, Począwszy od zakwaterowania przez całą propozycję wypoczynku aż po serwis restauracyjno-barowy. Piękne położenie przy samej plaży z widokiem na wulkan balijski, baseny przy plaży ( również adult only), bardzo wygodny serwis plażowy:leżaki, loże. Przepyszne serwowane śniadania można spożywać słuchając szumu morza i podziwiając piękne widoki. Całość zaprojektowana przez międzynarodowych projektantów , którzy mieli na celu uchwycenie równowagi oraz wykorzystanie dóbr naturalnych wyspy. Prysznic pod gołym niebem to wyjątkowe doznanie,a każdy szczegół architektoniczny, meble oraz grafiki, obrazy doskonale dopracowane. Hotel stawia na wysokie bezpieczeństwo swoich gości (każdy samochód,który podjeżdżał pod recepcję był rejestrowany), a wychodzący gość mógł skorzystać z taksówki, która była wzywana przez ochronę. Koszt dojazdu do Sengigi (wiele restauracji, sklepików, plaża ) to ok.1,5 USD. Brak atrakcji dla dzieci-cisza i spokój. Hotel oferuje swoim gościom wieczorki tematyczne, w trakcie naszego pobytu zorganizowane było też wesele i urodziny. Dwie równolegle zorganizowane imprezy zakłócały się nawzajem i wprowadzały niekorzystny chaos (urodziny i wieczorek lomboski). Akcja anty mosquite odbywała się dwa razy w tygodniu dlatego też nie zarejestrowaliśmy obecności mosquitów. Od samego rana przy linii brzegowej pojawiali się lokalni sprzedawcy, którzy przez cały dzień oferowali sprzedaż : t-shirtów, sarongów, srebra, drewnianych figurek. Nie byli zbytnio nachalni i nie wchodzili na teren hotelu. Plaża przy samym hotelu zabierana przez przypływy, obok na większej jej przestrzeni w weekendy kąpią się lokalni mieszkańcy. Obsługa profesjonalna i chętna do pomocy.

MINUSY:
-ogromnym minusem jest bardzo bliska odległość od meczetu, co jest bardzo uciążliwe zwłaszcza w nocy 3 a.m. podczas nawoływań do modlitwy )
-hotel na uboczu
-droga restauracja i bar
-każdy wieczorek połączony z kolacją płatny (min. 35 USD/os ++)
-brak darmowych atrakcji wieczornych

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, lena2226
Zrecenzowano 11 stycznia 2014

Spędziliśmy w Qunci 6 nocy w grudniu i był to relaksujący pobyt.

Na plus:
- przestronne, pięknie urządzone pokoje,
- smaczne posiłki,
- miły personel,
- czystości na najwyższym poziomie

Na minus:
- nachalni sprzedawcy przy basenie
- brudna plaża przy hotelu

Polecam ten hotel

• Data pobytu: grudzień 2013, podróż z ukochaną osobą