Radziejowice
Zrecenzowano: 14 września 2019

Bardzo duży pokój, sala wykładowa bardzo ładna - w nowo wybudowanym dworze. Lokalizacja w porządku, dobry dojazd. Śniadania smaczne, ale dania na obiadokolacjach nie smakowały naszej grupie. Dania z karty były znacznie lepsze. Parę mankamentów jest, ale ogólnie wrażenia dobre.

Wskazówka dotycząca pokoi: Należy zapytać w recepcji o metraż pokoju, bo są i malutkie pokoje.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Aleksandra W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena_Kalinska, Kierownik ds. gości, Hotel Afrodyta Business & SpaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Szanowna Pani Aleksandro,
dziękujemy za kolejny wybór naszej propozycji oraz za dodanie opinii z pobytu.
Dojazd do hotelu jest obecnie jeszcze szybszy z uwagi na zakończone prace na drodze ekspresowej S8 i z Warszawy to tylko ok. 30 min. To miłe, że zarówno pokoje, sala konferencyjna jak i śniadania spełniły Pani oczekiwania. Zwrócimy uwagę na kwestię posiłków serwowanych podczas obiadokolacji i dziękujemy za tę sugestie.
Cieszymy się, że ogólnie Pani wrażenia są pozytywne i serdecznie zapraszamy do kolejnej współpracy.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Przede wszystkim bardzo miłe i profesjonalnie panie w recepcji. Warunki pobytu bardzo dobre, tak pokój, jak i wyżywienie. Tanio nie jest, ale pobyt wart swojej ceny.
Drobne mankamenty nie przekreślają ogólnej pozytywnej opinii.

Dziękujemy, Paweł K

Szanowny Panie Pawle,
dziękujemy za wybór naszego hotelu i dodanie tak życzliwej opinii.
Nasza obsługa dokłada wszelkich starań, aby każdy pobyt naszych Gości upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze i bardzo nam miło, że ogólne Państwa wrażenia są pozytywne. Staramy się systematycznie podnosić jakość oferowanych usług i dbać o wysoki standard.
Serdecznie zapraszamy na kolejny pobyt w naszym SPA, na chwilę odpoczynku i relaksu.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel spełnił moje oczekiwania. Największym atutem tego miejsca jest profesjonalna, pomocna obsługa. Przepyszne jedzenie, widać że właściciele nie oszczędzają na jakości produktów. Miejsce przyjazne dla czworo nożnych gości, co dodatkowo skradło moje serce. Na terenie całego obiektu ustawiono miski z wodą.
Dziękuję za cudowny weekend. Na pewno jeszcze wrócę.
Lidia

2  Dziękujemy, LidiaM13

Szanowna Pani Lidio,
zgadzamy się z Panią w zupełności - nasz zespół to największy atut hotelu Afrodyta Business &SPA.
Z uśmiechem i z przyjaznym nastawieniem realizujemy każdy pobyt, aby wrażenia z tego czasu na długo pozostały w pamięci. Zdecydowanie staramy się korzystać z lokalnych produktów i tworzyć z pasją wyjątkowe dania, ze szczyptą aromatycznych ziół z hotelowego
ogródka. Jesteśmy hotelem przyjaznym zwierzętom i mamy kilku stałych bywalców, którzy czują się u nas jak w domu.
My również dziękujemy za wybór naszej propozycji, na pewno spośród wielu innych. Czujemy się wyjątkowo mając przyjemność, czytać tak wiele miłych słów i zapraszamy serdecznie na kolejny pobyt.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Cudowny weekend za nami. Przyjechaliśmy świętować rocznice ślubu i czuliśmy się niesamowicie. Pokoje, strefa aqua, spa, jedzenie (tatar ). Wszystko było na najwyższym poziomie. Polecam masaże :)) W tym hotelu dzięki dbałości o każdy szczegół, czuję się jak w domu :)

1  Dziękujemy, Adrianna M

Szanowna Pani Adrianno,
rocznica ślubu to wyjątkowy czas i bardzo nam miło, że właśnie u nas postanowili go Państwo spędzić. Z myślą o romantycznym pobycie dla dwojga stworzyliśmy kilka pakietów pobytowych, a zapewnienie odpowiedniej atmosfery jest dla nas bardzo ważne.
Dziękujemy za tak wysoką opinię i polecanie naszych masaży.
Zapraszamy do świętowania każdej wyjątkowej okazji w otoczeniu przyrody w ciszy i spokoju.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Ładny pokój, przyjemna obsługa, dobra lokalizacja blisko Warszawy, wspaniały basen i ogród. bardzo dobre miejsce na podróż biznesową ale i z rodziną. plac zabaw dla dzieci, trampolina w ogrodzie, piękny ogród z kwiatami.

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Małgośka M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena_Kalinska, Kierownik ds. gości, Hotel Afrodyta Business & SpaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Szanowna Pani Małgorzato,
to bardzo miłe, kiedy mamy okazję czytać tak wiele życzliwych słów i tym samym przekonując się, że czas spędzony w hotelu Afrodyta Business & SPA, był dla Pani źródłem pozytywnych emocji.
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny pobyt, oraz moc relaksu w kompleksie Aqua SPA.