Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter

Super miejsce!

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019
naraska
Londyn, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (41 698)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Dla dużych i małych, fanów i nie znających Harrego Pottera. Moje nastolatki były zachwycone, a je trudno zadowolić Nie załączam zdjęć, najlepiej zobaczyć samemu to bardzo filmowe i czarodziejskie miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marietta P
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chociaż w małym stopniu znasz historię Harrego Pottera to jestem przekonana, że studio Ci się spodoba. Fajna wycieczka pomimo ceny. Jest to bardzo ciekawe, fajnie zobaczyć ma żywo rzeczy z filmów. To wycieczka nie tylko dla dzieci, dorośli też się tam super bawią i spędzają czas. Jestem bardzo zadowolona, że tam byłam! Polecam każdemu! Zdjęć ze środka nie dodaję, niech każdy to zobaczy sam jeśli się wybierze.

Dziękujemy, naraska
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Moje dzieci znają książki o Potterze. Ale do czasu wizyty w studio generalnie jakimiś fanami nie były. Po wycieczce po prostu są. Studio robi wielkie wrażenie. Można w nim zobaczyć dużą część artefaktów które były wykorzystane w filmie, wejść w miejsca które zna się z ekranu, zobaczyć las, salę jadalną, domek Hagrida, slynny peron. W niektórych miejscach można zrobić sobie zdjęcie lub nagrać film np. lot na miotle w szacie czarownika. Naturalnie przyjemność jest ekstra płatna, a poza tym trzeba odstać swoje w kolejce. Spore kolejki także w bufecie ale jedzenie nie jest specjalnie godne polecenia. I bilety - zdecydowanie warto rezerwować samemu. Dojazd jest prosty, z Euston Underground pociągiem do Watford Junction. Stamtąd bezpośredni bus do studia. Nie można się pomylić bo jest cały pomalowany w motywy z filmu. Jedzie tu też Golden Bus z Hop on Hop off. Przewodnik nie jest wart ceny jaką płaci się przez biuro. Bo które dziecko interesuje wizja artystyczna reżysera pierwszej czy trzeciej części filmu..

Dziękujemy, MariuszNT
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstępie to pamiętać o tym, że zakup biletów wyłącznie możliwy z wyprzedzeniem i to proszę sobie założyć co najmniej zakup na 2 miesiąc przed, żeby mieć jakikolwiek wybór i wogole trafić w założony wcześniej termin.

Córka marzyła o tym miejscu i jak już dotarła to nie pamiętam żeby ostatnio coś ją tak bardzo długo cieszyło.

Trochę daleko od centrum Londynu ale jak się dobrze zaplanuje wszystko to podróż zleci sprawnie. Najlepiej i najszybciej założyć wyjazd pociągiem ze stacji Euston do Watford Junction ( przy zakupie np. calodniowego biletu typu Travelka lub Oysterka proszę dopytać i dopłacić parę funtów za tzw. rozszerzenie na strefę dojazdu pociągiem właśnie do Watford Junction ) a tam już spod stacji jedzie piętrowy bus prosto do Warner Bross za 2,5 funta od osoby w obie strony.

Najepiej przyjechać conajmniej godzinę wcześniej i od razu zacząć od sklepu, który robi wrażenie a na koniec tylko kupić wybrane rzeczy i nie tracić tam już więcej czasu tym bardziej że większość tak robi i pewnie robi się tłok przy oczekiwaniu na autobus powrotny, co nas ominęło i sprawnie wróciliśmy na stację Watford Junction.

Studio robi wrażenie nawet na tych których harry nie wciągnął. Sam fakt obecności w miejsu gdzie i jak go tworzono jest imponujący.

Na miejsu można zjeść coś w rodzaju fastfoodu więc szału nie ma ale głodny się nie wyjdzie.

Dobrym pomysłem jest zaplanować wizytę w zimniejszym okresie, ponieważ praktyczne wszystko znajduje się pod dachem a ten cieplejszy okres wykorzystać np. na zwiedzanie Londynu na świeżym powietrzu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, Kordian80
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Warto wykupić wycieczkę pomimo ceny. Co chwila niespodzianki dla fanów, wszystkie ochy i achy uczestników mówią same za siebie. Wchodząc do studia Warner Bros wchodzimy do świata Harrego Pottera. Można spędzić tam cały dzień i nie będziemy się nudzić. Wszędzie można robić zdjęcia, jest co zjeść i oczywiście można zakupić pamiątki dla fanów

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 788gosia