“Kiedyś napewno było lepiej”
Verona — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Verona
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Paniówki)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, lecz nie jakieś wybitne. Jedna kelnerka musiała obsłużyć cały lokal. Dawała radę ale nie tak to powinno wyglądać. Tego nie ma, to sie już skończyło tak że menu mocno okrojone. Może w tygodniu jest inaczej. Raczej juz nie odwiedzimy tego miejsca.

Dziękujemy, 796grzeg

Zrecenzowano 27 października 2018

Jedzenie poprawne, na zamówienie chwilę trzeba zaczekać. Lokalizacja w centrum Paniówek. Ze względu na bliskie zamieszkanie jeszcze tu wrócimy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, PrzemekC
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Nie mam odnośnika jak było wcześniej ,ale chyba trafiłem w dobrym momencie ponieważ jedzenie mi smakowało obsługa była miła a deser pycha. Trafiłem przypadkowo ponieważ po sąsiedzku serwisowałem auto ale lokal całkiem sympatyczny.

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, 75skala
Zrecenzowano 7 stycznia 2018

Ostatnia moja recenzja tego lokalu brzmiała "wszystko na najwyższym poziomie", nie wiem co się stało, podobno zmienił się właściciel, ale to co zastałam w tym lokalu, to totalna porażka. Na podanie karty czekasz pół godziny, na złożenie zamówienia kolejne 30 min. Nieskompilowane zamówienie jednej przystawki - sławnych bułeczek i 4. drugich dań okazało się niewykonalne, mimo, że kelnerka kilkakrotnie pytała, czy dobrze zrozumiała. Po 40 min. inna kelnerka przyniosła 4 drugie dania. O przystawce zapomniano!!!! Przy brudnych naczyniach siedzieliśmy kolejne pół godz. O deser nikt nie zapytał. Po tym, jak zaczęliśmy się ubierać wreszcie ktoś przyniósł rachunek. Obok nas podano dania niezgodnie z zamówieniem. Byliśmy w tym lokalu kilkadziesiąt razy, tak źle jeszcze nie było.

Termin wizyty: styczeń 2018
7  Dziękujemy, Ewa1965
Zrecenzowano 4 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przereklamowane. Jedzenie jak w przydroznym zajezdzie ... no w sumie jest to przydrozna jadlodajnia... Jesli nie umierasz z glodu -sugeruje dojechac do Mikolowa czy Gliwic i znalezc cos na lepszym poziomie

Termin wizyty: grudzień 2017
2  Dziękujemy, Marek S

Verona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paniówki, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Verona? Podziel się wrażeniami!