Zrecenzowano: 21 maja 2019

Wynajeliśmy salę na wesele. Jedzenie super, ale na sali przydałaby się dodatkowa obsługa, bo kelnerzy nie mieli czasu nawet usiąść i w połowie nocy zaczeli popełniać błedy. Sala sama w sobie ładnie urządzona, i bardzo dobrze ułożony parkiet do tańca.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, wiktorwasikk
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wykupiliśmy pobyt w hotelu by zaraz po studniówce udać się tam na odpoczynek. Uzgodniliśmy wcześniej z obsługa recepcji ze doba hotelowa ma zostać przedłużona do godziny 14:00, gdyż wrócimy około 5 z zabawy. Nie było z tym żadnego problemu. Niestety o godzinie 12, obudził nas telefon: ze doba hotelowa skończyła się dawno temu, proszę się spakować i oddać pokój. Ze zdziwieniem zaczęliśmy tłumaczyć, ze nie taka była umowa. Pani z recepcji z wyrzutem zgodziła się na ‚łaskawe’ przedłużenie doby. Nie było to przyjemne doświadczenie. Mimo wszystko hotel uważam za piękny i bardzo zadbany. Pokój był dobrze wyposażony, miał bardzo dużo miejsca i wygodne łóżko. Podsumowując: uwaga na Panie w recepcji ale patrząc pod względem obiektu to serdecznie polecam pobyt

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, youthwitty
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019

Hotel sam w sobie bardzo ładny czysty i zadbany. Niestety wszystko psuje obsługa. Szczególnie recepcji! Nie zachowują ciszy i spokoju gości, nie wspominając o zachowaniu ciszy nocnej! Może to wina infrastruktury. Odwiedzającym którzy poszukują chwili relaksu w otoczeniu spokoju- odradzam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo słaba infrastruktura każdy dźwięk niesie się po całym hotelu
Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Magdalena A
Zrecenzowano: 3 stycznia 2019

Z dziewczyną spędziłem 2 noce w hotelu. Noc zahaczyła o Sylwestra.
Pierwsze wrażenie to:
W pokoju nie było czajnika ( w standarcie było napisane, że jest czajnik)
Bardzo dużym zaskoczeniem na minus było, iż restauracja po Sylwestrze była zamknięta
Czyli 1.01 po godzinie 14.00 restauracja była zamknięta i nic nie można było zjeść i wypić, nadmieniam, iż nie było czajnika w pokoju. A był to pokój - apartament z jacuzzi czyli "można" się było spodziewać iż dość wysoki standard
Musiałem z dziewczyną szukać restauracji po okolicy - dobrze, że mogłem wsiąść za kierownicę
Szczytem było to, jak man zaproponowani po Sylwestrze, abyśmy się przeprowadzili do innego pokoju w głównym budynku - podobno wyższy standard - ale bez jaccuzzy ))

To jest traktowanie klienta nie FER zważywszy że to taki Hotel (podobno ma 3
gwiazdki - nie wiem za co)

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Genesi1
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Dojechaliśmy w ciemności kierowani czerwonym neonem "OTEL" widocznym z dala. Po zaparkowaniu szarpaliśmy się z drzwiami wejściowymi. Cisza. Zamknięte, mimo że światła są zapalone? Niee. Jakaś dobra dusza powiedziała nam po chwili że trzeba podjechać do drugiego budynku dalej od szosy. Rano zobaczyliśmy że tylko od strony lasu widoczna była tabliczka kierująca do drugiego budynku. Od frontu i od strony Paniówek - nie ma nic.
Sam hotel - bardzo fajny. Czysty, ładny pokój. Bardzo ładna łazienka. Smaczne śniadanie. Poklecam!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Marcin D