Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Nie polecam zdecydowanie brudno, pełno kurzu pajęczyn oraz PLEŚNI( Mąż alergik odczuł to na swojej skórze ) odradzam tą miejscówkę szczególnie z dziećmi. Brak reakcji na zwrócenie uwagi.. Recepcja czynna od 8-16 Pani pod telefonem szukaj człowieka.

Dziękujemy, Marmuna
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obiekt zaniedbany, pokoje ciasne i mega duszne, obsługa nie sprząta nawet schodów pomiędzy zmianą turnusów, fotele przy basenie połamane, w naszym pokoju z sufitu podczas deszczu lała się woda, w łazience grzyb pod prysznicem oraz zatkany odpływ, nie warte tej ceny, zaniedbane na maxa, lokalizacja słaba do plaży 30minut pod górę, jeden bar z syfem bo nie można tego nazwać jedzeniem.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 354agatam
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017

Czystość - to są apartamenty na 3 rodziny i czy jest czysto to zależy od każdej z nich
na naszym turnusie byli fajni młodzi ludzie z dziecmi i wszyscy się świetnie dogadywali.
Nie było tłoku w kuchni. Przygotowanie posiłków przebiegało dość sprawnie.
A w połowie pobytu nawet mieliśmy wspónego spontanicznego grilla z muzyką tańcami i drinkami.
Właściciel obiektu natomiast mógłby się postarać o nowe naczynia, garnki a przede wszystkim o nową PATELNIĘ.!!!
I fajnie by było gdyby woda w prysznicu miała większe ciśnienie. ;-)
Generalnie nasz pobyt uznaję za Udany.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Bartłomiej J
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Witam,
Jesteśmy świeżo po urlopie w Amber Cottage.
Nie ukrywam byliśmy ostro przerażeni czytając wszystkie komentarze z TripAdvisora jak i Google.
Jak zawsze sprawdzamy recenzję tym razem sprawdziliśmy na ostatnią chwilę - przed wyjazdem.
Fakt zmartwilo nas to co przeczytalismy.
Jechaliśmy na rodzinny urlop z 6 latką i 2,5 mies. Bobasem
Powiem krótko lecz treściwie.
Było naprawdę bardzo w porządku!
Ludzie piszą naprawdę szalone rzeczy ale większość komentarzy to chyba ludzi którzy liczą na najwyższy standard bo zapłacili ponad 200 zł za noc i muszą mieć super czystość bo zapłaciłem to wymagam!
Fakt miejsce to ma olbrzymi potencjał i dziwi mnie, że tak słabo funkcjonuje recepcja czy obsługa której właściwie w hotelu nigdy nie ma. Ma to też swoje plusy! Spokój.
Ponadto obok jest nowa inwestycja właściciela co tłumaczyło by oszczędności na Amber Cottage...
Można się przyczepić do wielu rzeczy tylko po co. Lepszego miejsca do wypoczynku nie z czasu PRLu w Mikoszewie po prostu nie ma. Jest hotel Barcelona ale to hotel. Tu jest fajnie dla rodzin z dziećmi fajny plac zabaw, super basen, chilloutowe altanki.
Największy problem tego miejsca to zaniedbanie i brak osoby zarządzającej tym obiektem - na miejscu.

Osobiście nasz wypoczynek uważam za bardzo udany!
Nie ma się co martwić czytając komentarze gości liczących na mega luksus w tej cenie.
Nie masz co na to liczyć:) ale naprawdę wypoczynek i relax gwarantowany.

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, ArtKwil
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Brud. Syf. I jeszcze raz brud. Właściciela/gospodarza nikt tam nie widział, siedzi w Bydgoszczy i waży piwo, hotelarstwo pewnie przestało go już bawić. Ukraińska młoda obsługa kompletnie nad tym nie panuje. Nie widać też żadnego wkładu finansowego, co się zepsuje, przepali lub odpadnie - tak już zostaje. Zdjęcia na stronie chyba z chwili otwarcia a potem już tylko... pajęczyny. Nigdy tam nie wrócimy i nie polecam, chyba że ktoś bardzo lubi sprzątać ;(
A szkoda, bo miejsce b. fajne, z ogromnym potencjałem. I za ten potencjał 2 sówki.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, _katie123f