“Lepiej uważać”
Keja — recenzja

Keja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Mikoszewo)
Zrecenzowano 2 września 2019

Ogólnie jedzenie dobre. Jednak nie zdążyłam dojechać do domu a już było mi ciężko na żołądku i cały następny dzień spędziłam w toalecie. Podobnie jak mój znajomy, który jadł ze mną w tej knajpie...

Dziękujemy, Marta W

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

My najpierw popłynęliśmy oglądac foki a poźniej w Keji zjedliśmy posiłek. Super miejscowka. Polecam wszystkie ryby z pieca a najlepszy był karmazyn. Byłam już tam kilka razy i niezawiodłam się na jedzeniu.

Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przede wszystkim pan za barem obrażony na cały świat.Niemiły,jakby pracował za karę.Ryba w grubej panierce nasiąkniętej tłuszczem.To samo z kotletem z piersi kurczaka.Choć trzeba przyznać,że saama ryba świeża.Poprosiliśmy o porcje ryby do 200g. Dostaliśmy dwa razy takie,co oczywiście podwoiło koszt rachunku.Duży ruch klientów,co nie usprawiedliwia brudnych stolików.Toaleta brudna,brak papieru.Szczerze nie polecam.

1  Dziękujemy, Joanna Brygida D
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Nieuprzejmy ni to barman ni to kelner.Myla zamówienia,ryba kiepska.Odradzam.W PRL w barach mlecznych była lepsza obsługa.

Dziękujemy, Turysta345
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Zupy - mieszanka maggi z koncentratem. Półsurowy placek ziemniaczany. Ryby bez rewelacji. Najbardziej jadalna byla pizza. Przyjmują karty i nikt nie umarł - dlatego aż dwie kropki.

Dziękujemy, piach00

Keja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jantar, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Keja? Podziel się wrażeniami!