“Ok”
Penzion Zivka — recenzja

Penzion Zivka
Zrecenzowano 30 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie za rozsądną cenę. Spokojne miejsce i ciche miejsce. Bardzo miła obsługa. Ok.

Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Paweł T

Zrecenzowano 27 lutego 2016

Byłem tam w trakcie konferencji, konferencja może niezbyt liczna dzięki czemu mogliśmy się spokojnie stołować i korzystać z dobrych posiłków w rozsądnej cenie.

Termin wizyty: październik 2015

Liptovsky Hradok, Żylina
Liptowski Mikułasz, Żylina

Demanovska Dolina, Żylina
Liptowski Mikułasz, Żylina

Byłeś(-aś) w Penzion Zivka? Podziel się wrażeniami!