Sucha Rzeczka

“Pysznie”
Zajazd u Lecha — recenzja

Zajazd u Lecha
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna domowa i regionalna kuchnia. Kartacze najlepsze jakie gdziekolwiek jadłam, nic dziwnego że schodzą jak ciepłe bułeczki i często późnym popołudniem już nie są dostępne. Obok ten sam właściciel prowadzi bardzo przyjemny pensjonat, który stanowi świetne miejsce na nocleg dla chcących zostać w okolicy. Polecam zarówno restauracje jak i pensjonat.

1  Dziękujemy, Edyta S

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niech nie zawiedzie Was wygląd zewnętrzny lokalu,  który mieści się w eklektycznej budowli przypominającej zakopiańskie domy. W suterenie znajduje się prosty bar serwujący pyszne dania kuchni polskiej i regionalnej w domowym wydaniu. Karta nie jest długa, ale każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie.  Polecam regionalne półmiski, na których znaleźć można m.in. czenaki, babkę ziemniaczaną, kakory z soczewicą i oczywiście  kartacze!  Do tego porcja surowek. Wszystko własnoręcznie wykonane przez właścicieli.  Ceny bardzoo przystępne, a porcje duże. Jedyny minus, popołudniami brakuje niektórych dań ;-) ale to tylko potwierdzenie faktu, ze u Lecha jest  smacznie i świeżo!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Maraaram79
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Smaczne dania regionalne i tradycyjne polskie. Spory lokal jak na dość pustą okolicę. Porcje duże, dla zgłodniałych. Ceny dobre, dość niskie. Hitem lokalu są kartacze. Bardzo dobre. Na kartacze trzeba trafić, bo nie zawsze są dostępne. Ogólnie wszystko jest smaczne i świeże. Lokal na kilka stolików wewnątrz oraz sporo na zewnątrz.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, VALCOMP
Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal na lekki uboczu, kuchnia domowa, nic sztucznego, regionalna a co najważniejsze smaczna. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dużym atutem zajazdu są dania kuchni regionalnej dostępne w stałym menu. W innych okolicznych restauracjach i barach na kartacze trzeba "polować" w wybrane dni tygodnia. Nie znając kuchni podlaskiej celowo wybrałam półmisek regionalny, żeby mieć szerszy obraz. Kartacze smaczne, chociaż przydałoby się wiecej okrasy. Babka ziemniaczana bez rewelacji. Kokor to po prostu nie mój smak ale cieszę się ,że mogłam go spóbować. Zupy przyzwoite ale po odkryciu pobliskiej stanicy wodnej straciły w moich oczach. Jeśli znów zawitam w tą okolicę to pewnie znów odwiedzę Zajazd u Lecha, żeby przypomnieć sobie wschodnie smaki.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 724joannag

Zajazd u Lecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płaska, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Zajazd u Lecha? Podziel się wrażeniami!