“Dobre dania regionalne, miła atmosfera”
Zajazd u Lecha — recenzja

Zajazd u Lecha
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Smaczne dania regionalne i tradycyjne polskie. Spory lokal jak na dość pustą okolicę. Porcje duże, dla zgłodniałych. Ceny dobre, dość niskie. Hitem lokalu są kartacze. Bardzo dobre. Na kartacze trzeba trafić, bo nie zawsze są dostępne. Ogólnie wszystko jest smaczne i świeże. Lokal na kilka stolików wewnątrz oraz sporo na zewnątrz.

Dziękujemy, VALCOMP

Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal na lekki uboczu, kuchnia domowa, nic sztucznego, regionalna a co najważniejsze smaczna. Polecam

Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dużym atutem zajazdu są dania kuchni regionalnej dostępne w stałym menu. W innych okolicznych restauracjach i barach na kartacze trzeba "polować" w wybrane dni tygodnia. Nie znając kuchni podlaskiej celowo wybrałam półmisek regionalny, żeby mieć szerszy obraz. Kartacze smaczne, chociaż przydałoby się wiecej okrasy. Babka ziemniaczana bez rewelacji. Kokor to po prostu nie mój smak ale cieszę się ,że mogłam go spóbować. Zupy przyzwoite ale po odkryciu pobliskiej stanicy wodnej straciły w moich oczach. Jeśli znów zawitam w tą okolicę to pewnie znów odwiedzę Zajazd u Lecha, żeby przypomnieć sobie wschodnie smaki.

Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jechaliśmy tam rowerami z malymi dziećmi około 10 km. Pierwszy rzut oka na lokal i mowie: czasami nie warto tyle pedalowac. Jednak gdy zobaczyliśmy jedzonko na talerzach i zamowilismy swoje zmieniłem zdanie o 180°. Mega pysznie, duzy wybór, dobre ceny, duże porcje. Polecam w 100% i na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, Marcin H
Zrecenzowano 16 czerwca 2017

Kartacze, babka ziemniaczana, kakory litewskie, czynaki- wszystko smacznie i do syta. Lokal może nie jest najpiękniejszy ale jakość jedzenia pierwsza klasa!

1  Dziękujemy, kkazamo

Zajazd u Lecha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płaska, Województwo podlaskie

Bryzgiel, Województwo podlaskie

Augustów, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Zajazd u Lecha? Podziel się wrażeniami!