Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Idealne miejsce w przypadku późnego przylotu bądź wczesnego wylotu. Bardzo komfortowe pokoje. dobre jedzenie.
Śniadania mogłyby być bogatsze. W ekspresie do kawy śmietanka w proszku.... psuje smak kawy.
Poza tym elegancko i komfortowo. Pomimo bliskości lotniska pokoje doskonale wyciszone. Polecam czesto podróżującym. Do rynku w Krakowie można dojechać kolejką. Szybciej i taniej, bez tradycyjnych dla Krakowa wszechobecnych korków. Polecam.

1  Dziękujemy, Wrzosowa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr I, Rooms Division Manager, Hilton Garden Inn Lotnisko BaliceOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dzień dobry,

Dziękuję za wybór Hilton Garden Inn Kraków Airport, przesłane oceny i komentarz dotyczący pobytu w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja , można spokojnie odpocząć przed długim lotem. Bardzo dobre śniadanie, duży wybór i miła atmosfera i miła profesjonalna obsługa. Pokoje bardzo czyste, tylko kosmetyków mało w łazience.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hilton Garden Inn
Dziękujemy, Quest56279471533

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miło wspominam wizytę w hotelu. Pokoje bardzo czyste i w ciekawej aranżacji. Doskonale wyciszone, sąsiedztwo lotniska nic, nic nie przeszkadza.
Restauracja. Doskonale menu polecam antrykot z sezonowanej wołowiny. Poezja. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i z ogromną wiedzą na temat proponowanych dań i alkoholi. Profesjonaliści w każdym calu. Polecam na spotkania biznesowe i nie tylko...

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, sebastianh455
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr I, Rooms Division Manager, Hilton Garden Inn Lotnisko BaliceOdpowiedź udzielona 5 czerwca 2019

Dzień dobry,

Dziękuję za wybór Hilton Garden Inn Kraków Airport, przesłane oceny i komentarz dotyczący pobytu w naszym hotelu - są bardzo motywujące i ogromnie się z nich cieszymy.

Zrecenzowano: 17 maja 2019

W Hotelu tym byłem dwukrotnie, gdyż startowałem z Krakowa około 07.00 rano oraz wracałem przez północą, tak więc dwa pobyty, dwa różne pokoje...

Generalnie Hotel jest nowoczesny i robi dobre wrażenie.
Wspaniałe jest to, że widną możemy się dostać do Hotelu z korytarza łączącego tor kolejowy z Lotniskiem, a więc nie wychodząc na zewnątrz!!!

Obsługa w Recepcji jest bardzo uprzejma i pomocna.

Pokoje duże, nowoczesne, świeże.
Łazienki bardzo komfortowe.
Duży telewizor i biurko.

Minusy to przede wszystkim okropny Internet!!!
Pojedyncze i popularne strony otwierają się do 2 - 3 minut, a czasami nie otwierają się wcale. Niestety miało to miejsce za każdym razem, a więc zarówno w pokoju na I piętrze, jak i w pokoju na II piętrze, w dwa różne dni, więc nie była to raczej przejściowa usterka nadajnika...

Niestety za drugim pobytem obudził mnie hałas wiertarki (pokój nr 240)... Szkoda, bo wróciłem w nocy i liczyłem na wyspanie się przed dalszą podróżą po Polsce rano...

Inne drobne uchybienia wyliczyłem w punkcie "WADY".

Generalnie Hotel godny polecenia dla osób podróżujących z Lotniska "Balice" z uwagi na doskonałe położenie!!!

Zalety:
1) Doskonała lokalizacja, piechotą 3 minuty od Lotniska,

2) Duże i przestronne pokoje,

3) Duży, nowoczesny, płaski telewizor,

4) Nowoczesna łazienka, z dość dużą wanną,

5) Ogrzewanie w łazience ustawiane automatycznie,

6) Podwójne budzenie, czyli telefonicznie oraz poprzez włączenie się telewizora,

7) Duże biurko,

Wady:
1) Bardzo kiepski Internet!!!

2) Niestety rano obudziło mnie wiercenie wiertarką, więc gdzieś w pobliskim pokoju był chyba remont.
Wiercenie to trwało do godziny 12.00... Nie wiem czy w pokoju za prawie 750 PLN za noc powinny być takie hałasy, zwłaszcza, że przyleciałem w nocy i chciałem się po prostu wyspać...

3) Szkoda, że w łazience nie ma kubeczków do mycia zębów...

4) Niestety hotelowa restauracja jest bardzo droga...

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Hilton Garden Inn
Dziękujemy, Sebastian2012
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr I, Rooms Division Manager, Hilton Garden Inn Lotnisko BaliceOdpowiedź udzielona 31 maja 2019

Szanowny Sebastian2012,

Dziękuję za czas poświęcony na podzielenie się z nami Pana doświadczeniem z pobytu w naszym hotelu. Cieszę się, że ocenił Pan wysoko obsługę, lokalizację oraz połączenie z lotniskiem. To ważna opinia, którą z radością podzieliliśmy się w zespole. Jednocześnie przepraszam, że nie udało się nam spełnić Pana oczekiwań w zakresie sprawnego internetu. Aktualnie wdrażamy nowe rozwiązania, które w krótkim czasie powinny wyeliminować okazjonalne spowolnienie prędkości. W kwestii wspomnianego przez Pana hałasu zgodnie z informacją dostępną na naszej stronie internetowej aktualnie w części przylegającej do hotelu przygotowujemy nowe pokoje, którymi już wkrótce będziemy mogli się podzielić. Niemniej jednak w dbałości o komfort naszych Gości wszystkie prace głośne prowadzone są wyłącznie godzinach 10:00-17:00. Zależy nam na ciągłej poprawie poziomu doświadczeń naszych Gości. Mam nadzieję, że ponowi Pan swój pobyt w Hilton Garden Inn Kraków Airport w przyszłości.

Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nocleg przed wylotem..
Zacznę od przywitania w recepcji, godzina po 13ej , hotel prawie pusty, pierwsza informacja Pani (lekko obrażonej) że zameldowanie od 15ej:-), konsternacja... cisza...zero dalszego monologu..i jest , "może uda się wcześniej zameldować:-):-):-)" Udało się!!!, Pokój przywitał Mnie dziwnym zapachem, widać już lekkie zmęczenie użytkowaniem..Co dla mnie jest największym zdziwieniem , to jednorazowe kosmetyki,w dzisiejszych czasach gdy tony plastiku pływają w ocenie, i cały świat nie wie jak z tym sobie poradzić, w Hilton Garden Inn wspieramy produkcję plastiku. Za cenę 349 zł dostajemy pokój średniej jakości bez śniadania, w dobrym miejscu, jeżeli lecimy rano i chcemy być parę kroków od lotniska. A i ciekawa cena wódki w sklepie koło recepcji 0.7 l za 160 zł:-):-)

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mini2_13
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr I, Rooms Division Manager, Hilton Garden Inn Lotnisko BaliceOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

Szanowny mini2_13,

Dziękuję za czas poświęcony na podzielenie się z nami doświadczeniem z pobytu w naszym hotelu. Kiedy tylko jest to możliwe staramy się być elastyczni i udostępnić pokój przed oficjalną godziną zameldowania, aczkolwiek wymaga to każdorazowo sprawdzenia dostępności. Odnośnie kosmetyków w pokojach poruszył Pan bardzo ważny aspekt ochrony środowiska. Na ten moment we wszystkich hotelach marki Hilton Garden Inn faktycznie stosowane są jednorazowe kosmetyki głównie z uwagi na fakt, iż są one odbierane przez Gości jako bardziej higieniczne. Niemniej jednak w Hilton Garden Inn Krakow Airport przywiązujemy dużą wagę do ekologii, dlatego wszelkie materiały podlegające recyklingowi są sortowane i oddawane do wyspecjalizowanych firm, aby nie zanieczyszczały środowiska. Ponadto odnosząc się do podanej przez Pana ceny wódki zgodnie z cennikiem dostępnym sklepie butelka wódki 0.5 l (tylko taka pojemności jest dostępna) kosztuje 50 PLN. Cena przez Pana podana dotyczy whisky. Serdecznie zapraszam przy okazji kolejnej wizyty w Krakowie.